Aktorzy

Jarosław Boberek

aktor
Widzowie telewizyjni znają go przede wszystkim z roli posterunkowego w serialu Rodzina zastępcza. Jest jedną z czołowych postaci polskiego dubbingu, a wśród jego najbardziej znanych i najpopularniejszych ról głosowych znajdują się m.in. Kaczor Donald i król Julian w serii Madagaskar, w której wykonywał utwór „Wyginam śmiało ciało”. Użyczył głosu wielu postaciom z Cartoon Network, m.in. Edowi z Ed, Edd i Eddy, Czerwonemu z Krowy i Kurczaka, jak również bohaterom seriali animowanych dla dorosłych stacji 4fun.tv, w tym chociażby inspektorowi Erektorowi z serialu pod tym samym tytułem. Podkładał głos m.in. pod Jackiego Chana w filmach Karate Kid, W 80 dni dookoła świata i Nasza niania jest agentem.Znany jest również polskim graczom komputerowym. Użyczył głosu w grze przygodowej The Longest Journey: Najdłuższa podróż, gdzie wcielił się w postać Kruka; w 2006 r. powrócił do tej roli w kontynuacji Najdłuższej podróży zatytułowanej Dreamfall: The Longest Journey. Dubbingował także tytułową postać w grze Prince of Persia: Dwa trony. Wcielił się w królika Maksa w grze Sam & Max: Sezon 1 oraz w detektywa Gustava McPhersona w grze przygodowej Still Life. Jest również polskim głosem Nathana Drake’a, głównego bohatera serii gier akcji Uncharted.
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).