Aktorzy

Olga Bołądź

aktorka
Aktorka filmowa i teatralna. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej imienia Ludwika Solskiego w Krakowie. Aktorka uczyła się także na Stella Adler Academy of Acting and Theatre w Los Angeles. Występowała na scenach Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie czy również warszawskiego Teatru Polonia. Olga Bołądź znana jest między innymi z filmów „Skorumpowani“, „Skrzydlate świnie”, „Służby specjalne“, „Nad życie”( zagrała Agatę Mróz), „Volta“ Juliusza Machulskiego. Ponadto kojarzona jest z ról w popularnych polskich serialach takich jak „Czas Honoru”, „Układ Warszawski”, „Hotel 52“. Pojawiła się również w jedenastej odsłonie programu Taniec z gwiazdami, w której zajęła czwarte miejsce. Aktorka konsekwentnie zdobywa uznanie wśród osób z branży oraz widzów, dzięki czemu jest jedną z najpopularniejszych aktorek w kraju.
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).