Aktorzy

Anita Sokołowska

aktorka
Jest absolwentką PWSFTviT w Łodzi. Aktorka teatralna i filmowa. Od momentu ukończenia studiów w 1999 r. pracuje nieprzerwanie. Na scenie występowała już jako dziesięciolatka. Związana była z Teatrem Nowym w Łodzi, Teatrem Współczesnym w Warszawie i z Teatrem Polskim im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy (2007–2015), gdzie występowała u takich reżyserów jak Kazimierz Dejmek, Maciej Prus, Remigiusz Brzyk, Wiktor Rubin, Grażyna Kania, Paweł Łysak, czy Bartek Frąckowiak. W kwietniu 2015 roku dołączyła do zespołu Teatru Powszechnego w Warszawie. Rolami w serialach m.in. “Trędowata”, “Na dobre i na złe”, “Przyjaciółki” zdobyła popularność i sympatię publiczności.
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).