Aktorzy

Marcin Perchuć

aktor
Aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy. W 1996 roku ukończył studia w PWST w Warszawie, dyplom uzyskał w 2007 roku. Popularność zdobył dzięki roli Konstantego Turskiego w serialu Agnieszki Holland Ekipa oraz majora Pawła Sikorskiego w „Twarzą w twarz“.Na deskach teatru zadebiutował 15 października 1996 roku rolą Sylwestra w „Szelmostwie Skapena“ na scenie Teatru Powszechnego w Warszawie, gdzie występował przez kolejne trzy lata. Od 1996 roku jest członkiem teatru Montownia, z którym grał na deskach Teatrów: Powszechnego, Studio, Studio Buffo, Och Teatru i Polonii. W ostatnich dwóch występuje do dnia dzisiejszego. Na dużym ekranie można było zobaczyć go po raz pierwszy w 2000 roku w „Pół serio“. Później jego kariera nabrała rozpędu (zagrał m.in. w „Quo vadis“, „Ciele“, „Senności“, „Małej wielkiej miłości“, „Wałęsa. Człowiek z nadziei“, „Listach do M. 2“, czy „Po prostu przyjaźń“. Widzowie znają go również z wielu produkcji serialowych, takich jak: „Kryminalni“, „Oficerowie“, „Teraz albo nigdy!“, „Usta usta“, „Twarzą w twarz“, „Lekarze“, „Barwy szczęścia“, „Na dobre i na złe“ czy „Za marzenia“. Pasją aktora jest dubbing. Użyczył głosu wielu bohaterom produkcji animowanych i fantasy (m.in. „Harry Potter i Komnata Tajemnic“, „Lucky Lucke“, „Szeregowiec Dolot“ i „Dżungli“), a także przeczytał kilkanaście audiobooków.
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).