Aktorzy

Maciej M. Tomaszewski

aktor
Student Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie na kierunku aktorstwo oraz Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale Wokalno-Aktorskim (specjalność: śpiew klasyczny). W 2020 roku ukończył z wyróżnieniem ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-aktorskim w klasie prof. Leszka Świdzińskiego. Debiutował na scenie Teatru Muzycznego ROMA w 2012 roku wcielając się w postać Gavroche'a w spektaklu "Les Miserables". W 2013 roku wystąpił w musicalu "Oliver!" Teatru Rozrywki w Chorzowie jako tytułowy Oliver Twist. W 2016 zagrał rolę Narratora w widowisku muzycznym "Lamaila" wystawianym w Teatrze Wielkim w Łodzi. Od 2021 roku wciela się w Szymona w “Inteligentach” na scenie Spektaklove w Warszawie. Znajduje się również w obsadzie widowiska "Sinatra 100+" w Teatrze 6. Piętro, gdzie występuje jako Młody Sinatra. W 2022 roku na Międzynarodowym Festiwalu Kody w Lublinie wystąpił jako tytułowy Beniowski w prapremierze dzieła - "Maurycy Beniowski. Opera Alternatywna". Od 2023 w pierwszej polskiej inscenizacji musicalu „Catch me if you can” w Teatrze Muzycznym w Łodzi wciela się w postać Franka Abagnale’a Juniora. We wznowieniowej serii serialu “Usta Usta” emitowanego na antenie TVN, zagrał postać Leona Dawidzkiego. Obecnie wciela się w postać Karola w serialu Na wspólnej. Pojawiał się również w takich produkcjach jak "Ojciec Mateusz", "Stulecie Winnych", czy "Ślad".
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).