Aktorzy

Karolina Michalik

aktorka
Aktorka i wokalistka. Absolwentka krakowskiej PWST z 2010 roku. Ukończyła także szkołę muzyczną I i II stopnia (skrzypce i śpiew solowy) w Nowym Sączu. Po szkole związana z Teatrem Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, gdzie wcielała się w takie role jak Iwona w “Iwonie, księżniczce Burgunda” Gombrowicza, Klara w “Zemście” Fredry czy Marylin w polskiej prapremierze sztuki Martina McDonagha “Jednoręki ze Spokane”. Podczas XXVIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi otrzymała wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Warii w spektaklu “Próby” na podstawie “Letników” Gorkiego i scenariuszy filmowych Andrieja Tarkowskiego. Jest także laureatką IX Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego w Radomiu, gdzie została wyróżniona za rolę Iwony w “Iwonie, księżniczce Burgunda”. Brała też udział w licznych konkursach piosenki i poezji śpiewanej – jest m. in. laureatką konkursu “Pamiętajmy o Osieckiej” oraz Spotkań Zamkowych “Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie. Współpracuje z Teatrem Muzycznym Roma ("Mały Książę", "Alicja w Krainie Czarów"), Teatrem Syrena ("Kariera Nikodema Dyzmy", "Dzieci z Bullerbyn", "Frankenstein") i Teatrem Muzycznym w Toruniu ("Gatunek Żeński", "Hemar").
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).