Aktorzy

Filip Gurłacz

aktor
Filip Gurłacz urodził się w 1990 roku w Słupsku. W 2015 roku ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie na wydziale lalkarskim w Białymstoku. Zadebiutował rolą Rogala w filmie „MIASTO 44” w reżyserii Jana Komasy. Współpracował również z Andrzejem Wajdą przy filmie „Powidoki”. W swojej 8 letniej karierze odnotował 33 role telewizyjne i kinowe. Filipa mogliśmy zobaczyć w takich serialach jak: M jak Miłość, Pierwsza Miłość, WATAHA, Zakochani po uszy, Stulecie Winnych oraz wielu innych. Najnowsza rola Filipa to Jakub Rotman w filmie Krzysztofa Łukaszewicza „ORLĘTA. Grodno 39'”. Filip Gurłacz z powodzeniem odnajduje się także w wyzwaniach muzycznych. Zdobył 2 nagrodę w trzynastej edycji programu „Twoja Twarz brzmi znajomo”. Był wokalistą w programie „Jaka to melodia”. Fani polskiej piosenki mogli oglądać Filipa również w amfiteatrze na Festiwalu w Opolu, w którym to aktor brał udział już trzykrotnie.
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).