Aktorzy

Zofia Zborowska-Wrona

aktorka
Zofia Zborowska-Wrona – aktorka teatralna i filmowa. Absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza. Studiowała także w The Lee Strasberg Film and Theatre Institute w Los Angeles. Po raz pierwszy na dużym ekranie pojawiła się w filmie Janusza Majewskiego – „Złoto dezerterów”. Użycza swojego głosu w wielu filmach animowanych i grach komputerowych. Aktywnie zaangażowana w działania na rzecz poprawy losu zwierząt, zwłaszcza tych przebywających w schroniskach. Od lat wspiera m.in. Schronisko dla zwierząt w Korabiewicach. Konsekwentnie propaguje ideę wegetarianizmu i weganizmu oraz zwraca uwagę społeczeństwa na kwestię zaprzestania prowadzenia testów na zwierzętach, zwłaszcza w branży kosmetycznej.
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).