Aktorzy

Katarzyna Polewany

aktorka
Absolwentka wydziału aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie specjalności wokalno aktorskiej (2022r). Swoje pierwsze kroki artystyczne stawiała w wieku 16 lat („High School Musical on Stage” reż. Tomasz Dutkiewicz). Jeszcze przed rozpoczęciem studiów w szkole teatralnej występowała na różnych scenach w spektaklach takich jak „Mayday 2” czy „Szalone nożyczki” w impresaryjnym Teatrze Fabryka Marzeń, w którym gra do dziś. Współpracuje m.in z Teatrem Groteska w Krakowie, gdzie można ją zobaczyć w głównej roli spektaklu „Pchła Szachrajka” w reżyserii Anny Seniuk. W Teatrze Jaracza w Łodzi w „Wiśniowym sadzie” w reżyserii Małgorzaty Warsickiej wciela się w postać Duniaszy. Jest finalistką 24. edycji festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej” oraz półfinalistką festiwalu „Serca Bicie” Andrzeja Zauchy w 2021 roku. Zajęła drugie miejsce i tym samym otrzymała srebrną maskę w 17 edycji programu telewizyjnego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).