Aktualności

Wieczór sylwestrowy w towarzystwie gwiazd.

Dwa teatralne hity na dwóch scenach w Warszawie. Zapraszamy na spektakl „Inteligenci” w Małej Warszawie o godzinie 18:00 i 20:30 oraz na spektakl „Dobrze się kłamie” na Scenie Relax o godzinie 17:00 i 20:30. Celebrujcie z nami nadejście Nowego Roku. Na Scenie Relax kolacja w miłym towarzystwie, która będzie połączeniem dużej dawki humoru, zwrotów akcji oraz mistrzowsko dowcipnych dialogów. Natomiast „Inteligenci” w Małej Warszawie poruszą aktualne i ważne tematy, o których warto rozmawiać. Na każdym spektaklu serwujemy lampkę szampana. Bilety już w sprzedaży!
Aktualności
czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).