Aktualności

Podaruj w prezencie teatralne emocje.

Podaruj bilet do teatru na prezent , dzięki któremu osoby obdarowane będą mogły zrelaksować się w towarzystwie komedii teatralnych na najwyższym poziomie. Scena Teatralna Małej Warszawy to miejsce, które powstało z miłości do sztuki i działa po to by szerzyć kulturę teatralną w stolicy.Scena znajduje się w pięknej zabytkowej auli, nie ma w Warszawie drugiego takiego miejsca, gdzie industrialna surowość wnętrz łączy się z ciepłem atmosfery tworzonej przez ludzi, którzy w niej przebywają. Jak można kupić voucher bez wychodzenia z domu? Wystarczy skontaktować się z nami pod adresem e-mail: bilety@bookingplace.eu, bądź telefonicznie +48 533 136 119
Aktualności
czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).