Imka Light w nowej odsłonie


Znaleźliśmy swoją nową bezpieczną przystań. Mała Warszawa to miejsce wyjątkowe, łączące w sobie ducha przeszłości i tradycji, ducha starej Warszawy z tą dzisiejszą – nowoczesną. Jest to spójna całość dająca wiele możliwości i niesłychanie inspirująca do tworzenia i działania. Wierzymy, że droga jaką ostatnio przebyliśmy zmierzała właśnie tutaj – mówią Katarzyna Fukacz i Damian Słonina z Tito Productions.

SPEKTAKL(e) - nasza wielka LOVE
Teatr Imka , Tito Productions i Booking Place od kilku lat współtworzą kulturalną Warszawę. Tito Productions to producent znanych tytułów teatralnych, m.in. „Ludzie inteligentni”, „Dobrze się kłamie”, „Imię”, „Boeing Boeing”. Wspólnym dziełem była scena IMKA LIGHT. Dziś Tito Productions i Booking Place przy wsparciu Teatru Imka Tomasza Karolaka rozwija SPEKTAKLOVE. Będą to zabawne, refleksyjne oraz pogodne sztuki, jakie do tej pory poznali i polubili widzowie. Na nowej scenie będzie można zobaczyć tytuły Tito Productions, jak również popularne spektakle Teatru Gudejko, m.in. „Berek, czyli upiór w moherze 2”, czy też „Nerwica natręctw”. Ponadto w repertuarze pojawią się koncerty a także kabarety. Na scenie zatem już niebawem zobaczyć będzie można plejadę gwiazd, która na stałe współpracuje z Tito Productions: Olgę Bołądź, Izę Kunę, Szymona Bobrowskiego, Bartłomieja Topę… czy z Teatrem Gudejko: Katarzynę Herman, Ewę Kasprzyk, Antonim Pawlickim i wielu innych.

Wkrótce życie teatralne stolicy rozkwitnie na nowo. Spektakle znów będą dawać radość i „zmuszać” do przemyśleń... Bo przecież „najszlachetniejszą ze sztuk jest sztuka uszczęśliwiania ludzi”. Te słowa Phineasa Taylora Barnuma niech staną się zapowiedzią tego co lada moment zacznie dziać się w Małej Warszawie. Z nieukrywaną przyjemnością, jako wieloletni partner IMKI, Tito Productions i Teatru Gudejko – zapraszamy na scenę SPEKTAKLOVE - właśnie tu, do Małej Warszawy – Ewa Dądajewska z Booking Place.

KURTYNA W GÓRĘ