Vouchery

Vouchery

Podaruj w prezencie teatralne emocje.

Podaruj bilet do teatru na prezent, dzięki któremu osoby obdarowane będą mogły zrelaksować się w towarzystwie komedii teatralnych na najwyższym poziomie. Scena Teatralna Małej Warszawy to miejsce, które powstało z miłości do sztuki i działa po to by szerzyć kulturę teatralną w stolicy. Voucher wielokrotnego użycia, to bilet otwarty na dowolny spektakl z repertuaru Spektaklove.

Aktualne nominały jednego Vouchera wynoszą 100 zł, 150 zł i 300 zł

Data ważności zakupionego Vouchera: 12 miesięcy od daty zakupu.Każdy z voucherów wartościowych możecie Państwo zakupić także w formie tradycyjnej.Przed zakupem prosimy o zapozanie się z regulaminem.
Regulamin

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).