Aktorzy

Anna Dereszowska

aktorka
Anna Dereszowska urodziła się 7 stycznia 1981 roku w Mikołowie. Jest polską aktorką teatralno-musicalową oraz filmową. Ukończyła Prywatne Studium Muzyczne w Mikołowie pod patronatem ISME w klasie fortepianu, natomiast w roku 2003 Akademię Teatralną w Warszawie. Zaraz po zakończeniu studiów na Akademii Teatralnej w Warszawie w 2003 roku zaczęła współpracę z Teatrem Dramatycznym. Jej debiutem była rola Marii Antonownej w Rewizorze Mikołaja Gogola w reż. Andrzeja Domalika. Współpracuje także z warszawskimi teatrami: Teatr 6.piętro, Teatr Gudejko. Występowała w popularnych serialach telewizyjnych, m.in. Złotopolscy, Klub szalonych dziewic, Glina. Dużą popularność zdobyła grając w filmie "Lejdis"
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).