Aktorzy

Agata Pruchniewska

aktorka
Aktorka filmowa,teatralna i dubbingowa oraz autorka książek ("I dobry Bóg stworzył aktorkę" i "Suka w szołbiznesie"), scenariuszy i sztuk teatralnych. W 2001 roku ukończyła wydział aktorski w PWST w Krakowie. Współpracowała z teatrami : Scena Stu w Krakowie, Laboratorium Dramatu w Warszawie, Bałtyckim Teatrem Dramatycznym w Koszalinie, Teatrem im.W.Bogusławskiego w Kaliszu, Teatrem im.A.Mickiewicza w Częstochowie i Teatrem im.Osterwy w Lublinie. Znana między innymi z filmów: "Szkoła Uwodzenia Czesława M.", "AmbaSSada", "Volta", "25 lat niewinności" i seriali :"Wojenne dziewczyny", "M jak miłość", "Przyjaciółki", "Rojst'97" i "Zakochani po uszy".
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).