Aktorzy

Dorota Krempa

aktorka
W 2015 roku ukończyła Wydział Aktorski Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. 2009 roku debiutowała spektaklem „Siedem obrazów Don Kichota” w reż. Janusza Pokrywki w Teatrze Maska w Rzeszowie wraz ze sztuką „Mała syrenka-wesele” w reż. Agaty Dyczko. Brała udział w licznych festiwalach międzynarodowych między innymi w Brnie, Amsterdamie i Sibiu. Zagrała w spektaklach dyplomowych „Poza rzeczywistością” w reżyserii Wiesława Komasy oraz „Sześciu portretach z mewą w tle” w reżyserii Andrzeja Domalika. W Teatrze TV zagrała w spektaklu „Biały dmuchawiec” w reżyserii Agaty Dyczko. Można ją zobaczyć w spektaklach „Wujaszek Wania” i „Ożenek” w reżyserii Andrzeja Bubienia w Teatrze 6.piętro. Szerokiej publiczności znana jest z rolil w serialu “Na Wspólnej”.
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).