Aktorzy

Izabela Kuna

aktorka
Absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi, aktorka filmowa i teatralna. Przez wiele lat związana była z Teatrem Polskim w Warszawie, występowała gościnnie w Teatrze Narodowym. Brała udział w wielu etiudach filmowych Mistrzowskiej Szkoły Filmowej Andrzeja Wajdy. Rola Łucji w teatrze tv „Łucja i jej dzieci“ przyniosła jej Grand Prix dla najlepszej aktorki podczas Festiwalu „Dwa teatry”- Sopot 2004. Pamiętamy ją z ról w filmie „Lejdis”, „Idealny facet dla mojej dziewczyny”. Ma na swoim koncie role m.in. w filmach „33 sceny z życia” Małgorzaty Szumowskiej, ”Na koniec świata” „Pope John Paul II”, „Ciało”, „Teraz ja”, „Złoty środek”. Brała udział w wielu etiudach filmowych Mistrzowskiej Szkoły Filmowej Andrzeja Wajdy, m.in. w filmie irlandzkiej reżyserki Nory McGettigan pt. „Jak to jest być moją matką”, nagrodzonym na festiwalu w Wiesbaden i San Sebastian. Autorka i laureatka konkursu Hartley Merrill za scenariusz „Czwarta Godzina”. Widzowie pamiętają ją także z ról w filmach m.in.: „Wołyń”, reż. W. Smażowski, „Polandia” reż. C. Olencki, „Maria Curie” w reż. Marie Noëlle, „Listy do M3”, T. Koneckiego, “Kler” reż. W. Smażowski. Szerokiej publiczności znana jest także z licznych ról serialowych w takich produkcjach jak: „Krew z krwi 2“, „Singielka“, czy „Barwy szczęścia“.
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).