Aktorzy

Wojciech Zieliński

aktor
Aktor teatralny i filmowy. Kończąc łódzką filmówkę zwrócił uwagę krytyki i publiczności dwiema rolami: Irwina w Tajemnej ekstazie i tytułową kreacją w spektaklu Géza -dzieciak. Na XXII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi otrzymał za nie Grand Prix, Nagrodę Publiczności, nagrodę ZASP-u, wyróżnienie łódzkich mediów, Nagrodę Jana Machulskiego oraz nagrodę honorową gazety festiwalowej „Tupot“. Karierę filmową rozpoczynał od epizodu w obrazie “Dotknij mnie” Anny Jadowskiej i Ewy Stankiewicz. Wystąpił m.in. w filmach „Z odzysku”, „Pokłosie”, „Świadek koronny”. Popularność przyniosły mu role w serialach „Oficer” i „Lekarze”.
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).