Aktorzy

Paulina Holtz

aktorka
Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. W 2002 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Przez lata związana z Teatrem Powszechnym w Warszawie. Obecnie współpracuje z Teatrami: Polonia, Och, Kamienica. Za rolę Jenny w przedstawieniu „Kształt rzeczy” LaBute’a reż. Grzegorz Wiśniewski otrzymała nagrodę „Feliksa Warszawskiego”. Przygodę z aktorstwem rozpoczęła bardzo wcześnie – już w wieku sześciu lat wystąpiła w spektaklu Teatru Telewizji „Małżeństwo Marii P.”, a pierwszy raz na scenie zagrała w wieku trzynastu lat w „Romeo i Julii” Szekspira, reż. Andrzej Wajda. Znana z ról w filmach „Ile waży koń trojański”, „Taxi A”, „Ryś”, czy „Na koniec świata”. Występowała także w serialach „Klan” „Na dobre i na złe”, czy „O mnie się nie martw”.
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).