Aktorzy

Maciej Łączyński

aktor
Rocznik 2000. Student IV-ego roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawskie na wydziale aktorskim, specjalności aktorstwo dramatyczne. Współpracował z Teatrem Narodowym, Teatrem Druga Strefa, sceną Mała Warszawa oraz Instytutem Teatralnym. Grał w spektaklach w reżyserii Wojciecha Malajkata, Agnieszki Lipiec-Wróblewskiej, Sławomira Narlocha, Marcina Libera oraz Katarzyny Warnke. Zagrał między innymi w serialu „Osiecka” w reżyserii Roberta Glińskiego oraz główną rolę w filmie „Skowyt” w reżyserii Bartosza Brzezińskiego, nagrodzonym między innymi Nagrodą Jury podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).