Aktorzy

Paweł Wolsztyński

aktor
Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Zagrał w przedstawieniu dyplomowym „Dyplom z kosmosu” w reżyserii Ewy Kaim. Po ukończeniu szkoły zadebiutował w Teatrze Barakah w spektaklu „Dyktanda” Stanisława Lema w reż. Any Nowickiej. Współpracował m.in. z Teatrem Polskim w Bielsku Białej, Teatrem Żeromskiego w Kielcach i Teatrem Barakah w Krakowie. Zadebiutował rolą Kondeusza w spektaklu pt. "Królowa Margot. Wojna skończy się kiedyś" w reż. Wojciecha Farugi w Teatrze Polskim w Bielsku Białej. Jest także wokalistą, współpracuje z wieloma kompozytorami m.in. Krzysztofem Herdzinem i Pawłem Tomaszewskim.
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).