Aktorzy

Justyna Fabisiak

aktorka
W 2021 roku ukończyła Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Występowała w spektaklach Teatru Collegium Nobilium (Grając Balladynę reż. Jan Englert, Oratorium o mleku reż. Sławomir Narloch, Fizycy reż. Marcin Hycnar), Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi (Ustawienia ze Świętymi, czyli rozmowy obrazów, reż. Agata Duda-Gracz), Teatru Warsawy (Świństwo reż. Adam Sajnuk). Zagrała w Pajęczynie, serial TVN, Babci Wandzi, krótkim metrażu w reż. Karoliny Kowalczyk oraz w etiudach filmowych w reżyserii Macieja Stuhra Krwawy dziekan oraz II koncert na wiolonczelę i orkiestrę. Ma na swoim koncie wyróżnienia na 38 Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi za rolę w spektaklu Agaty Dudy-Gracz Ustawienia ze świętymi, czyli rozmowy obrazów, oraz na VI Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego. Finalistka Konkursu Monologów Szekspirowskich Modjeska Calling w 2019 r. (Teatr Polski w Poznaniu).
Gra w spektaklach:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).