Kolacja dla Głupca

Autor:Francis Veber
Producent: Agencja Artystyczna Certus
Reżyseria: Cezary Żak
Tłumaczenie: Barbara Grzegorzewska
Scenografia: Marcelina Początek-Kunikowska

czas trwania spektaklu: 120 minut, bez przerwy
Organizator może zadecydować o zastosowaniu 15 minut przerwy.
Kup bilet
O spektaklu
Tytułowa „Kolacja dla Głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera.
Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje,niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów - Pierra Brochanta i Francoisa Pignona - przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady.
KOLACJA DLA GŁUPCA – to hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! Znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.

Kostiumy: Krzysztof Łoszewski

Muzyka: ZAZ
Plakat: Grzybowska & Maślanka
Obsada
Galeria
Spektakle
zobacz więcej

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).