Porwanie - komedia kryminalna

autor: Fran Nortes
reżyseria: Artur Barciś
scenografia: Wojtek Stefaniak
kostiumy: Sylwester Krupiński
tłumacz: Rubi Birden
Muzyka: Piotr Hajduk
Kup bilet
O spektaklu
Co zrobisz gdy Twoje jedyne źródło utrzymania zostaje zlikwidowane przez skorumpowanego ministra? Oczywiście porwiesz jego syna, by wymusić zmianę decyzji. Niestety, jesteś kompletnym amatorem i nie masz pojęcia co zrobić gdy sprawy nie idą po twojej myśli. Na dodatek szwagier nie pomaga, a syn ministra jest w konflikcie z ojcem. Na szczęście jest kobieta. Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle.Przezabawna komedia kryminalna z zaskakującymi zwrotami akcji w gwiazdorskiej obsadzie (min. Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Grabowski, Antoni Pawlicki) w reżyserii Artura Barcisia z nim samym w roli ministra. Gwarancja dobrej zabawy.

Uwaga: Podczas spektaklu wykorzystywane są efekty pirotechniczne.


Obsada bieżących terminów w kalendarzu:

15.10 godz. 19:00
Basia Kurdej-Szatan, Artur Barciś, Antoni Pawlicki,
Damian Kulec, Piotr Grabowski

16.10 godz. 19:00
Kasia Ucherska, Artur Barciś, Antoni Pawlicki,
Damian Kulec, Piotr Grabowski
Obsada
Galeria
Spektakle
zobacz więcej

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).