Aktualności

Gdzie można spotkać naszych artystów?

Kto kiedyś był już na którymś ze spektakli w naszym repertuarze, ten doskonale wie, że jedną z naszych wizytówek jest mistrzostwo aktorskie występujących u nas gwiazd. Z uwagi na niewymowny talent naszych aktorek i aktorów, naturalnym jest, że można znaleźć ich w wielu różnych serialach. Role, które w nich tworzą, są dla każdego widza okazją do lepszego poznania ich umiejętności albo do wstępnego zapoznania się z ich wszechstronnymi możliwościami! Miłośnikom kryminałów polecamy wciągający od pierwszego odcinka serial Skazana, w którym główną rolę gra Agata Kulesza. Wykreowana przez nią postać, dzięki swojej niejednoznacznej naturze, niełatwo pozwoli o sobie zapomnieć! Jeżeli natomiast serial ma służyć relaksowi i odpoczynkowi po ciężkim dniu, wówczas zachęcamy do obejrzenia Przyjaciółek z Anitą Sokołowską, grającą jedną z głównych ról. Prezentowany przez nią kunszt aktorski sprawia, że zaledwie po kilku odcinkach, grana przez nią postać, staje się przyjaciółką każdego widza. Jeśli jednak szuka ktoś serialu, który wstrząśnie i wciśnie w fotel swoją powagą oraz napięciem, zalecamy obejrzenie jeszcze gorących produkcji Furioza oraz Odwilż. W obu tych serialach gra rewelacyjny Wojciech Zieliński, którego dryk do stawania się skomplikowanymi i bezwzględnymi postaciami daje się we znaki. W obu tych serialach Zieliński pokazuje, że jest w stanie zagrać nawet najtrudniejsze role w taki sposób, że nie chce się spuszczać z niego oczu! To zaledwie kilka propozycji, które mamy dla Państwa. Ale one już dają pojęcie o wspaniałych umiejętnościach naszych aktorek i aktorów. Trzeba jednak pamiętać, że film nigdy do końca nie odda pełni możliwości prawdziwego artysty, dlatego zapraszamy do naszego teatru, żeby móc na żywo zobaczyć Agatę Kuleszę, Anitę Sokołowską, Wojtka Zielińskiego i innych. I wtedy na własne oczy dać się oczarować ich mistrzostwu!
Aktualności
Szymon Bobrowski na szklanym ekranie i w teatrze
03.07.2024
Rolą w kultowej już "Magdzie M." rozkochał w sobie tysiące Polek. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął w łódzkiej „filmówce”, a pierwsze kroki na scenie stawiał u boku takich gwiazd jak Anna Dymna i Andrzej Seweryn.
To nie jest wstyd iść z mamą do teatru!
15.05.2024
Dzień Matki to wyjątkowy moment, aby celebrować więzi rodzinne i wspólnie tworzyć niezapomniane chwile. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wartościowe są relacje między bliskimi osobami? To właśnie w teatrze możemy podjąć tę refleksję i doświadczyć magicznej mocy sztuki w budowaniu więzi.
Anita Sokołowska – aktorka na scenie teatralnej i mistrzyni w „Tańcu z Gwiazdami”
22.04.2024
Anita Sokołowska to artystka wszechstronna, która nie tylko zachwyca swoim aktorskim talentem, ale również imponuje jako utalentowana tancerka. Widzowie telewizyjnego show "Tańca z Gwiazdami" dobrze znają ją jako jedną z par tanecznych, których występy otrzymują najwyższe noty. Wspólnie z partnerem, Janem Jeschke, tworzą niezapomniany duet na parkiecie.
Wesele w teatrze – kup bilet na komedię roku!
08.04.2024
Jeśli szukasz wyjątkowego spektaklu, który połączy w sobie doskonałe aktorstwo, wciągającą fabułę i niezapomniane emocje, to "Wstyd" w reżyserii Wojciecha Malajkata jest idealnym wyborem dla Ciebie!
Międzynarodowy Dzień Teatru to także święto Spektaklove
25.03.2024
27 marca obchodzimy wyjątkowe święto sztuki, które łączy nas wszystkich – to Międzynarodowy Dzień Teatru! Moment, gdy oddajemy hołd tej magicznej formie wyrazu, która inspiruje, porusza i jednoczy ludzi na całym świecie.
"Imię", czyli plejada gwiazd na scenie już przez 10 sezonów teatralnych!
13.03.2024
Ta sztuka świętuje swoje jubileuszowe dziesięciolecie i wciąż zachwyca publiczność swoją głębią i emocjonalnym ładunkiem. To historia pełna humoru, ale zmusza do refleksji.
Bartłomiej Topa na topie!
06.03.2024
Bartłomiej Topa to nie tylko znany z ekranu aktor, ale także mistrz swojego fachu na scenie teatralnej. Jego talent i wszechstronność sprawiają, że zawsze przyciąga uwagę widzów, niezależnie od tego, czy występuje w filmie czy na deskach teatru.
Piotr Polk i jego „żONa”
27.02.2024
Wyjątkowa okazja! Na scenie Spektaklove niezwykły aktor, który zdobył serca widzów swoim niepowtarzalnym urokiem! Chodzi oczywiście o samego Piotra Polka!
Dzień Kobiet w teatrze - świętuj ze Spektaklove!
21.02.2024
Dzień Kobiet to nie tylko czas hołdu dla kobiecych osiągnięć, ale także moment na celebrację sztuki i emocji, które oferuje teatr. Z tej okazji warto spędzić czas wyjątkowo, bo w teatrze czeka na Ciebie nasz bogaty repertuar spektakli pełnych humoru, emocji i refleksji.
Kilka powodów, by pokochać #Spektaklove!
14.02.2024
Spędź wyjątkowe chwile spędzone na teatralnej sali. Dołącz do Spektaklove i bądź częścią niezapomnianych wydarzeń. Odkryj kilka powodów, dla których warto wybrać się na spektakle z naszego repertuaru.
Nowy rok w teatrze pełen emocji!
19.12.2023
Rozpoczynając nowy rok, nie ma lepszego momentu na zaplanowanie swojej kulturalnej agendy. Nasze spektakle obfitują w niezapomniane przeżycia i emocje. Dlatego warto zastanowić się nad swoim kulturalnym kalendarzem już teraz!
Prezent mikołajkowy, czyli bilet do teatru
21.11.2023
Gdy nadchodzi magiczny czas Mikołajek, poszukiwanie wyjątkowych prezentów staje się priorytetem. Zamiast tradycyjnych upominków, warto rozważyć coś niezwykłego i emocjonującego – bilet do teatru. To nie tylko prezent, ale także niezapomniane przeżycie dla bliskiej osoby.
czytaj więcej