Aktualności

Gdzie można spotkać naszych artystów?

Kto kiedyś był już na którymś ze spektakli w naszym repertuarze, ten doskonale wie, że jedną z naszych wizytówek jest mistrzostwo aktorskie występujących u nas gwiazd. Z uwagi na niewymowny talent naszych aktorek i aktorów, naturalnym jest, że można znaleźć ich w wielu różnych serialach. Role, które w nich tworzą, są dla każdego widza okazją do lepszego poznania ich umiejętności albo do wstępnego zapoznania się z ich wszechstronnymi możliwościami! Miłośnikom kryminałów polecamy wciągający od pierwszego odcinka serial Skazana, w którym główną rolę gra Agata Kulesza. Wykreowana przez nią postać, dzięki swojej niejednoznacznej naturze, niełatwo pozwoli o sobie zapomnieć! Jeżeli natomiast serial ma służyć relaksowi i odpoczynkowi po ciężkim dniu, wówczas zachęcamy do obejrzenia Przyjaciółek z Anitą Sokołowską, grającą jedną z głównych ról. Prezentowany przez nią kunszt aktorski sprawia, że zaledwie po kilki odcinkach, grana przez nią postać, staje się przyjaciółką każdego widza. Jeśli jednak szuka ktoś serialu, który wstrząśnie i wciśnie w fotel swoją powagą oraz napięciem, zalecamy obejrzenie jeszcze gorących produkcji Furiozja oraz Odwilż. W obu tych serialach gra rewelacyjny Wojciech Zieliński, którego dryk do stawania się skomplikowanymi i bezwzględnymi postaciami daje się we znaki. W obu tych serialach Zieliński pokazuje, że jest w stanie zagrać nawet najtrudniejsze role w taki sposób, że nie chce się spuszczać z niego oczu! To zaledwie kilka propozycji, które mamy dla Państwa. Ale one już dają pojęcie o wspaniałych umiejętnościach naszych aktorek i aktorów. Trzeba jednak pamiętać, że film nigdy do końca nie odda pełni możliwości prawdziwego artysty, dlatego zapraszamy do naszego teatru, żeby móc na żywo zobaczyć Agatę Kuleszę, Anitę Sokołowską, Wojtka Zielińskiego i innych. I wtedy na własne oczy dać się oczarować ich mistrzostwu!
Aktualności
Gdzie można spotkać naszych artystów?
07.06.2022
Z dużego ekranu prosto na scenę Spektaklove w Małej Warszawie. Sprawdźcie w których produkcjach filmowych, oraz serialach występują nasi aktorzy.
Film przechodzi na scenę - "Dobrze się kłamie" reżyserii Marcina Hycnara
18.05.2022
Dobrze się kłamie to rewelacyjna sztuka, która olśniewa nie tylko wybitnymi kreacjami aktorskimi (w obsadzie między innymi: Olga Bołądź, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Perchuć, Bartłomiej Topa), ale także głęboką i ponadczasową refleksją o życiu i przyjaźni.
Obsady spektakli granych w lipcu i sierpniu 2022
16.05.2022
Ogłaszamy obsady spektakli, które zagramy w lipcu i sierpniu 2022 w Małej Warszawie. Zapraszamy na widownię Spektaklove.
Zarezerwuj swój bilet już dziś!
SPEKTAKLOVE! Teatr, który podąża za widzem.
13.05.2022
Nikt nie wyobraża sobie świata bez teatru. Jest on nieodłączną częścią naszej rzeczywistości. Prawie każdy kojarzy charakterystyczne gmachy teatrów w miastach lub pamięta teatr telewizji w poniedziałkowe wieczory. Mało kto jednak zna odpowiedź na pytanie: jak powstał teatr?
Warszawa w Warszawie
11.05.2022

Teatr Spektaklove w „Małej Warszawie” jest doskonałym miejscem do miłego spędzania czasu. Scena umieszczona jest w zabytkowej sali, co potęguje przyjemność ze sztuki oraz stwarza wyjątkową aurę.

Wesołego Alleluja!
13.04.2022
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy, aby nadchodzące dni były źródłem nadziei i optymizmu.
Przesyłamy garść refleksji, aby miłość, dobroć i radość pozostały na długo.
Mała Warszawa to wspaniałe miejsce do spotkań towarzyskich.
07.04.2022
Przed każdym spektaklem zapraszamy na dawkę muzycznych przeżyć na żywo.
#WSPÓŁGRAMY
27.03.2022
W Międzynarodowy Dzień Teatru, Unia Teatrów Niezależnych (czyli związek pracodawców, reprezentujący 22 teatry prywatne, fundacje i stowarzyszenia prowadzące działalność teatralną i artystyczną w całej Polsce), do której #Spektaklove należy, wraz z platformą ebilet.pl WSPÓŁGRAMY
SPEKTAKLOVE wspiera naród ukraiński.
01.03.2022
Kultura ma moc! 1% przychodu ze spektakli w marcu przeznaczymy na wsparcie Ukraiński Dom w Warszawie / Український дім у Варшаві. To także Wasze wsparcie. Bądźmy RAZEM! #wolnaUKRAINA #RAZEM
Spektakl „Inteligenci” Marka Modzelewskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata bierze udział w 28. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
17.01.2022
Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych w polskim teatrze, wspomaganie rodzimej dramaturgii w jej scenicznych realizacjach oraz popularyzację polskiego dramatu współczesnego.
Miłości nigdy za wiele! Z tej okazji premiera: „I LOVE YOU, a teraz zmień się”!
10.01.2022
Czas zatem pomyśleć o Dniu Zakochanych, bowiem 14 lutego tuż, tuż. I LOVE YOU to gwiazdorska obsada: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus. Aktorom towarzyszą znakomici muzycy.
Podaruj w prezencie teatralne emocje.
11.11.2021
A gdyby tak podarować bliskiej osobie voucher? Wieczór spędzony na widowni Spektaklove to gwarancja dobrej zabawy, oraz szansa na oderwanie się od codzienności.
czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).