Aktualności

Gdzie można spotkać naszych artystów?

Kto kiedyś był już na którymś ze spektakli w naszym repertuarze, ten doskonale wie, że jedną z naszych wizytówek jest mistrzostwo aktorskie występujących u nas gwiazd. Z uwagi na niewymowny talent naszych aktorek i aktorów, naturalnym jest, że można znaleźć ich w wielu różnych serialach. Role, które w nich tworzą, są dla każdego widza okazją do lepszego poznania ich umiejętności albo do wstępnego zapoznania się z ich wszechstronnymi możliwościami! Miłośnikom kryminałów polecamy wciągający od pierwszego odcinka serial Skazana, w którym główną rolę gra Agata Kulesza. Wykreowana przez nią postać, dzięki swojej niejednoznacznej naturze, niełatwo pozwoli o sobie zapomnieć! Jeżeli natomiast serial ma służyć relaksowi i odpoczynkowi po ciężkim dniu, wówczas zachęcamy do obejrzenia Przyjaciółek z Anitą Sokołowską, grającą jedną z głównych ról. Prezentowany przez nią kunszt aktorski sprawia, że zaledwie po kilku odcinkach, grana przez nią postać, staje się przyjaciółką każdego widza. Jeśli jednak szuka ktoś serialu, który wstrząśnie i wciśnie w fotel swoją powagą oraz napięciem, zalecamy obejrzenie jeszcze gorących produkcji Furioza oraz Odwilż. W obu tych serialach gra rewelacyjny Wojciech Zieliński, którego dryk do stawania się skomplikowanymi i bezwzględnymi postaciami daje się we znaki. W obu tych serialach Zieliński pokazuje, że jest w stanie zagrać nawet najtrudniejsze role w taki sposób, że nie chce się spuszczać z niego oczu! To zaledwie kilka propozycji, które mamy dla Państwa. Ale one już dają pojęcie o wspaniałych umiejętnościach naszych aktorek i aktorów. Trzeba jednak pamiętać, że film nigdy do końca nie odda pełni możliwości prawdziwego artysty, dlatego zapraszamy do naszego teatru, żeby móc na żywo zobaczyć Agatę Kuleszę, Anitę Sokołowską, Wojtka Zielińskiego i innych. I wtedy na własne oczy dać się oczarować ich mistrzostwu!
Aktualności
„Wstyd” czyli filmowi „Teściowie” na deskach teatru czas na premierę Teatru Spektaklove!
15.09.2023
Premiera teatralnej sztuki Marka Modzelewskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata już 9 października. „Wstyd” jest doskonałym przykładem jak teatr może być źródłem inspiracji dla filmowej sztuki. Na ekrany kin wchodzi kontynuacja losów głównych bohaterów, a Teatr Spektaklove zaprasza na nową wersję komedii weselnej.
Marcin Hycnar w pełnej aktywności na polskiej scenie teatralnej
13.09.2023
Marcin Hycnar, uznawany za jednego z najbardziej wszechstronnych aktorów w Polsce, nie daje odetchnąć swoim fanom. Jego obecność w spektaklach teatru Spektaklove takich jak „Dobrze się kłamie” czy „Imię” przyciąga tłumy.
"Dobrze się kłamie" - prawda czy wyzwanie na deskach teatru?
12.09.2023

Prawda czy wyzwanie? Jak często w życiu kierujesz się prawdą, a jak często... omijasz ją szerokim łukiem? Teatralna adaptacja kinowego hitu "Dobrze się kłamie" to prawdziwa uczta dla miłośników skomplikowanych relacji i humoru na najwyższym poziomie.
Ludzie Inteligentni, czyli fenomen teatralny, który bawi i zastanawia!
02.09.2023
Zobacz na żywo swoich ulubionych aktorów, znanych ze szklanego ekranu. Nawet w erze dominacji technologii i ekranów smartfonów, magia teatru wciąż fascynuje i przyciąga.
Spektakl „Imię” wyrusza w trasę! 8 sezon na deskach teatrów w całej Polsce!
01.09.2023
Za nami już osiem lat od chwili, gdy spektakl "Imię" po raz pierwszy został zaprezentowany w Teatrze Dramatycznym na Woli im. Tadeusza Łomnickiego w Warszawie.
Próby „Wstydu” trwają!
24.07.2023
Czy jesteś gotowy na spektakl osadzony w klimacie weselnej imprezy i zmierzyć się z rodzinnymi tajemnicami? Premiera sztuki Marka Modzelewskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata już jesienią. Uwaga, to nie jest zwykła komedia!
Zapraszamy do stołu na deskach teatru!
02.06.2023
Masz apetytu na sztukę? "Dobrze się kłamie" w reżyserii Marcina Hycnara jest komediowym dramatem, który zręcznie łączy motyw kłamstwa z atmosferą spotkania przy stole i kolacji.
Zabierz mamę do teatru! Poznaj nasze propozycje!
17.05.2023
Zbliża się Dzień Matki, idealna okazja, aby zabrać swoją mamę do teatru i spędzić razem niezapomniane chwile. W końcu teatr oferuje wyjątkowe doświadczenie artystyczne, które może być inspirujące, emocjonujące i przynoszące wiele radości.
Hity teatralne na kulturalnej mapie Polski. To trzeba znać!
26.04.2023
Publiczność docenia sztuki teatralne, które nie tylko bawią, ale wzruszą i zapamiętają na długo, a ponadto zmuszą do myślenia i wywołają emocje.
Spektaklove, czyli tytuły z motywem tolerancji!
17.04.2023
Motyw tolerancji to często poruszany temat w teatrze. Jeden z ważniejszych motywów, gdyż problemy nietolerancji, dyskryminacji czy nienawiści wobec różnych grup społecznych towarzyszą nam na co dzień.
Wesołych Świąt!
06.04.2023
Z okazji zbliżającej się Wielkanocy życzymy Wam wiele radości, spokoju oraz radosnego wiosennego nastroju. Niech ten czas będzie dla Was okazją do odpoczynku, refleksji i spędzenia miłych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Dziękujemy także za Wasze wsparcie i zaangażowanie w życie teatralne. Mamy nadzieję, że już niedługo ponownie będziemy mogli spotkać się z Wami na żywo i razem cieszyć się sztuką.
„żONa” w reżyserii Adama Sajnuka na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych
03.04.2023
„żONa” w reżyserii Adama Sajnuka na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych Sztuka Jade-Rose Parker, którą pokochała francuska publiczność, ale docenili także polscy widzowie wraz z recenzentami, już 11 maja w Kaliszu podczas 63. edycji jednego z najstarszych festiwali teatralnych.
czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).