Aktualności

Gdzie można spotkać naszych artystów?

Kto kiedyś był już na którymś ze spektakli w naszym repertuarze, ten doskonale wie, że jedną z naszych wizytówek jest mistrzostwo aktorskie występujących u nas gwiazd. Z uwagi na niewymowny talent naszych aktorek i aktorów, naturalnym jest, że można znaleźć ich w wielu różnych serialach. Role, które w nich tworzą, są dla każdego widza okazją do lepszego poznania ich umiejętności albo do wstępnego zapoznania się z ich wszechstronnymi możliwościami! Miłośnikom kryminałów polecamy wciągający od pierwszego odcinka serial Skazana, w którym główną rolę gra Agata Kulesza. Wykreowana przez nią postać, dzięki swojej niejednoznacznej naturze, niełatwo pozwoli o sobie zapomnieć! Jeżeli natomiast serial ma służyć relaksowi i odpoczynkowi po ciężkim dniu, wówczas zachęcamy do obejrzenia Przyjaciółek z Anitą Sokołowską, grającą jedną z głównych ról. Prezentowany przez nią kunszt aktorski sprawia, że zaledwie po kilku odcinkach, grana przez nią postać, staje się przyjaciółką każdego widza. Jeśli jednak szuka ktoś serialu, który wstrząśnie i wciśnie w fotel swoją powagą oraz napięciem, zalecamy obejrzenie jeszcze gorących produkcji Furioza oraz Odwilż. W obu tych serialach gra rewelacyjny Wojciech Zieliński, którego dryk do stawania się skomplikowanymi i bezwzględnymi postaciami daje się we znaki. W obu tych serialach Zieliński pokazuje, że jest w stanie zagrać nawet najtrudniejsze role w taki sposób, że nie chce się spuszczać z niego oczu! To zaledwie kilka propozycji, które mamy dla Państwa. Ale one już dają pojęcie o wspaniałych umiejętnościach naszych aktorek i aktorów. Trzeba jednak pamiętać, że film nigdy do końca nie odda pełni możliwości prawdziwego artysty, dlatego zapraszamy do naszego teatru, żeby móc na żywo zobaczyć Agatę Kuleszę, Anitę Sokołowską, Wojtka Zielińskiego i innych. I wtedy na własne oczy dać się oczarować ich mistrzostwu!
Aktualności
Dołącz do zespołu obsługi widowni w Małej Warszawie!
21.01.2023
Dołącz do zespołu obsługi widowni w Małej Warszawie! Szukamy miłośników teatru i kultury, studentów otwartych na nowe wyzwania, młodych oraz pełnych pozytywnej energii ludzi! Oferujemy pracę w „doborowym towarzystwie”, elastyczny grafik i dostęp do najlepszych wydarzeń kulturalnych
3, 2, 1… właśnie wystartował nasz kulturalny BLACK WEEKEND ?
25.11.2022
Drodzy widzowie, specjalnie dla Was z okazji Black Weekend przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy!
Premiera spektaklu "żONa"
28.10.2022
Wielki aplauz dla wszystkich twórców! Sztuka francuskiej autorki śmieszy do łez, ale też skłania do dyskusji. To komedia o hipokryzji miłości i tolerancji. Premiera spektaklu już za nami.
Premiera spektaklu "żONa" coraz bliżej
20.10.2022
Do premiery pozostał tylko tydzień! Będzie się działo! Co o swojej relacji mówią główni bohaterowie sztuki? Posłuchajcie sami!
Dzień Dobry TVN & Agata Kulesza i "Krótka piłka"
20.10.2022
W weekend gościliśmy DD TVN! Jaka jest Agata Kulesza? Mamy odpowiedź.
żONa, czyli najbliższa premiera sezonu.
21.09.2022
Sztuka francuskiej autorki śmieszy do łez, ale też skłania do dyskusji. Reżyser Adam Sajnuk umiejętnie wydobywa ironię losu polityka wystawionego na próbę, a czwórka znakomitych aktorów gra brawurowo i improwizuje, kreując wiarygodne postaci tej komedii o hipokryzji miłości i tolerancji.
Wyjazdy Spektaklove
22.08.2022
Teatr dzieje się tu i teraz. Na tym polega jego wyjątkowość. Jest to jego siła, ale też słabość. Bowiem, żeby móc zobaczyć spektakl jakiegoś teatru w Polsce, trzeba pojechać do jego siedziby, co nie zawsze jest takie proste i wygodne. Sprawdźcie w jakich miastach zagościmy z naszymi spektaklami.
Spektaklove na 25 Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach
15.08.2022
tym roku odbywa się już 25 edycja Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach! Imprezy, dzięki której najzdolniejsi oraz najbardziej rozpoznawalni artyści sceniczni i filmowi w Polsce spotykają się razem i uczestniczą w szeregu interesujących wydarzeń artystycznych i edukacyjnych.
Nasi producenci - Tito Productions
13.07.2022
Jak powszechnie wiadomo, teatr tworzą ludzie — publiczność oraz aktorzy. Ale tak naprawdę całość jest nieco bardziej skomplikowana. Aby aktorzy wiedzieli, co mają grać oraz żeby publiczność miała co oglądać, musi wcześniej zadziałać dużo czynników. Zapewne dlatego instytucje teatralne są tak duże powierzchniowo i przede wszystkim kadrowo.
Marek Modzelewski - Portret Autora
12.07.2022
Do historii polskiej literatury przeszło niemało osób, które z wykształcenia były lekarzami. Do najpopularniejszej z nich należy zapewne Tadeusz Boy-Żeleński. Do tej właśnie tradycji literackiej wpisuje się współczesny dramatopisarz Marek Modzelewski.
Agata Kulesza, czyli aktorka idealna
10.07.2022
W teatrze najważniejsze jest aktorstwo. W końcu to aktorzy i ich sceniczne kreacje wywołują w publiczności te wszystkie wspaniałe, niecodzienne, a czasem nawet niezapomniane emocje. Salwy śmiechu, bądź łzy wzruszenia. Doskonale to wiemy, dlatego w Spektaklove grają wyłącznie najwybitniejsi mistrzowie fachu aktorskiego! Wśród nich jest niezaprzeczalna gwiazda polskiego kina i teatru Agata Kulesza.
Gdzie można spotkać naszych artystów?
07.06.2022
Z dużego ekranu prosto na scenę Spektaklove w Małej Warszawie. Sprawdźcie w których produkcjach filmowych, oraz serialach występują nasi aktorzy.
czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).