Aktualności

Kilka powodów, by pokochać #Spektaklove!


„żONa” – on czy ona? Poruszamy ważne tematy!
W otaczającym nas świecie często musimy się mierzyć z dylematami etycznymi, zastanawiając się, kiedy mówić prawdę, a kiedy być może przymknąć oko na pewne sprawy, aby chronić kogoś przed trudną rzeczywistością. Prawda jest wartością nadrzędną, ale czy zawsze musi być bezwzględnie szczera, czy też są sytuacje, gdzie „białe kłamstwo” jest akceptowalne? „żONa” to prowokująca rozrywka, która oprócz wybuchu śmiechu, potrafi wprowadzić również w zadumę czy wręcz w onieśmielenie.

Rady „INTELIGENTÓW”!
Marek Modzelewski swoim spektaklem wydaje się mówić: z wolności trzeba umieć korzystać. Nie wystarczy deklarować otwartości i tolerancyjności. Poza tym jedno jest pewne: nie zabraknie emocji, zarówno na scenie, jak i wśród widzów. Wszyscy zdejmą maski, które na co dzień noszą i obnażą wszystkie swoje słabości. Porozmawiajmy o tym, niemniej odrzućmy język nienawiści, obelg i wykluczania po obu stronach sporu.

Relacje przyjaciół, czyli „Dobrze się kłamie”
Każdy z nich skrywa pewne tajemnice. To, co wcześniej było ukryte, nagle wychodzi na jaw, wywołując burzę emocji. To, co wydawało się być banalnym pomysłem na rozrywkę, przerodzi się w prawdziwą lekcję o zaufaniu i prawdziwej przyjaźni. Opowieść o szczerości i relacjach międzyludzkich - połączenie świetnego humoru z głęboką mądrością.

Dylematy „Ludzi inteligentnych”
Spotkajmy się, by porozmawiać. Trzy pary angażują się w rywalizację podczas konkurencji o nazwie "Kto najlepiej uzasadni wszystko". To niebezpieczna gra, która prowadzi do absurdalnych sytuacji, licznych komicznych nieporozumień oraz manipulacji. Podobnie jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejne, a konflikty między bohaterami stają się iskrą, która wywołuje lawinę śmiechu na widowni.

„Wstyd” - komedia, która zmienia zasady gry!
Dużo gorzkiej prawdy, ale i śmiechu, bo w końcu: „Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie”. Odważny, intrygujący i niezwykle zabawny spektakl, osadzony w atmosferze weselnego szaleństwa. Sprawdź czy wesele się odbędzie… To spektakl, który od pierwszej minuty porwie Cię do śmiechu, którego nie będziesz w stanie powstrzymać.
Aktualności
Szymon Bobrowski na szklanym ekranie i w teatrze
03.07.2024
Rolą w kultowej już "Magdzie M." rozkochał w sobie tysiące Polek. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął w łódzkiej „filmówce”, a pierwsze kroki na scenie stawiał u boku takich gwiazd jak Anna Dymna i Andrzej Seweryn.
To nie jest wstyd iść z mamą do teatru!
15.05.2024
Dzień Matki to wyjątkowy moment, aby celebrować więzi rodzinne i wspólnie tworzyć niezapomniane chwile. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wartościowe są relacje między bliskimi osobami? To właśnie w teatrze możemy podjąć tę refleksję i doświadczyć magicznej mocy sztuki w budowaniu więzi.
Anita Sokołowska – aktorka na scenie teatralnej i mistrzyni w „Tańcu z Gwiazdami”
22.04.2024
Anita Sokołowska to artystka wszechstronna, która nie tylko zachwyca swoim aktorskim talentem, ale również imponuje jako utalentowana tancerka. Widzowie telewizyjnego show "Tańca z Gwiazdami" dobrze znają ją jako jedną z par tanecznych, których występy otrzymują najwyższe noty. Wspólnie z partnerem, Janem Jeschke, tworzą niezapomniany duet na parkiecie.
Wesele w teatrze – kup bilet na komedię roku!
08.04.2024
Jeśli szukasz wyjątkowego spektaklu, który połączy w sobie doskonałe aktorstwo, wciągającą fabułę i niezapomniane emocje, to "Wstyd" w reżyserii Wojciecha Malajkata jest idealnym wyborem dla Ciebie!
Międzynarodowy Dzień Teatru to także święto Spektaklove
25.03.2024
27 marca obchodzimy wyjątkowe święto sztuki, które łączy nas wszystkich – to Międzynarodowy Dzień Teatru! Moment, gdy oddajemy hołd tej magicznej formie wyrazu, która inspiruje, porusza i jednoczy ludzi na całym świecie.
"Imię", czyli plejada gwiazd na scenie już przez 10 sezonów teatralnych!
13.03.2024
Ta sztuka świętuje swoje jubileuszowe dziesięciolecie i wciąż zachwyca publiczność swoją głębią i emocjonalnym ładunkiem. To historia pełna humoru, ale zmusza do refleksji.
Bartłomiej Topa na topie!
06.03.2024
Bartłomiej Topa to nie tylko znany z ekranu aktor, ale także mistrz swojego fachu na scenie teatralnej. Jego talent i wszechstronność sprawiają, że zawsze przyciąga uwagę widzów, niezależnie od tego, czy występuje w filmie czy na deskach teatru.
Piotr Polk i jego „żONa”
27.02.2024
Wyjątkowa okazja! Na scenie Spektaklove niezwykły aktor, który zdobył serca widzów swoim niepowtarzalnym urokiem! Chodzi oczywiście o samego Piotra Polka!
Dzień Kobiet w teatrze - świętuj ze Spektaklove!
21.02.2024
Dzień Kobiet to nie tylko czas hołdu dla kobiecych osiągnięć, ale także moment na celebrację sztuki i emocji, które oferuje teatr. Z tej okazji warto spędzić czas wyjątkowo, bo w teatrze czeka na Ciebie nasz bogaty repertuar spektakli pełnych humoru, emocji i refleksji.
Kilka powodów, by pokochać #Spektaklove!
14.02.2024
Spędź wyjątkowe chwile spędzone na teatralnej sali. Dołącz do Spektaklove i bądź częścią niezapomnianych wydarzeń. Odkryj kilka powodów, dla których warto wybrać się na spektakle z naszego repertuaru.
Nowy rok w teatrze pełen emocji!
19.12.2023
Rozpoczynając nowy rok, nie ma lepszego momentu na zaplanowanie swojej kulturalnej agendy. Nasze spektakle obfitują w niezapomniane przeżycia i emocje. Dlatego warto zastanowić się nad swoim kulturalnym kalendarzem już teraz!
Prezent mikołajkowy, czyli bilet do teatru
21.11.2023
Gdy nadchodzi magiczny czas Mikołajek, poszukiwanie wyjątkowych prezentów staje się priorytetem. Zamiast tradycyjnych upominków, warto rozważyć coś niezwykłego i emocjonującego – bilet do teatru. To nie tylko prezent, ale także niezapomniane przeżycie dla bliskiej osoby.
czytaj więcej