Aktualności

Szymon Bobrowski na szklanym ekranie i w teatrze


Filmowe wakacje

Latem możecie zobaczyć Szymona Bobrowskiego na platformach streamingowych w takich produkcjach jak „Chyłka” czy „Furioza”, które zdobywają uznanie zarówno w kraju, jak i na świecie. Ale już teraz warto planować jesienne wieczory w teatrze, aby doświadczyć jego talentu na żywo. W Spektaklove Bobrowski uwodzi widzów charyzmą, energią i komediowym kunsztem. Jest wulkanem energii.


Poznajcie jego sceniczne role z naszego teatralnego afisza

„Wstyd” w reżyserii Wojciecha Malajkata to odważna, intrygująca i niezwykle zabawna komedia, osadzona w atmosferze weselnego szaleństwa. Prześmiewcze spojrzenie na sytuację, w której ślub zostaje odwołany w ostatniej chwili. W tej historii postaci z wyższych sfer patrzą z wyższością na innych – z tzw. nizin społecznych (po tej stronie Szymon Bobrowski), a ci z kolei mają pełno podejrzeń wobec pierwszych.


W sztuce „Dobrze się kłamie” Bobrowski pokazuje cały wachlarz emocji i umiejętności. Po raz kolejny udowodnił, że doskonale odnajduje się w rolach komediowych, nadając im koloru i wyjątkowego charakteru. Jako Pepe wzrusza i śmieszy na przemian, bawiąc swymi tekstami, gestem i mimiką.


Już od 10 lat Szymon Bobrowski gra w spektaklu „Imię”.
Jako gospodarz wieczoru i mąż Elizabeth (Małgorzata Foremniak), wciela się w postać misiowatego naukowca, nastawionego pokojowo do wszystkich, ale równocześnie przekonanego o swojej nieomylności opartej na wiedzy naukowej. Tę sztukę warto zobaczyć, a po wyjściu z teatru zastanowić się nad tym, co się widziało i słyszało. Może nawet popatrzyć w lustro!


W repertuarze Spektaklove znajdziecie również sztukę „Ludzie inteligentni” w reżyserii Olafa Lubaszenki. Na scenie obserwujemy sześć różnych charakterów zaplątanych w damsko- męskie rozgrywki. Szymon Bobrowski zachwyca swoim komediowym emploi, a emocjonalne huśtawki Alexandre śmieszą do łez. To lekka, smakowita rozrywka z ironicznym przymrużeniem oka.


Emocje, czyli Spektaklove
Zapraszamy do teatru! Kup bilety do teatru na spektaklove.pl i doświadcz niezapomnianych emocji, które zapewniają nasi wspaniali aktorzy! Jesień w teatrze to czas pełen wzruszeń, śmiechu i refleksji – nie przegap okazji, by być tego częścią.
Aktualności
Szymon Bobrowski na szklanym ekranie i w teatrze
03.07.2024
Rolą w kultowej już "Magdzie M." rozkochał w sobie tysiące Polek. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął w łódzkiej „filmówce”, a pierwsze kroki na scenie stawiał u boku takich gwiazd jak Anna Dymna i Andrzej Seweryn.
To nie jest wstyd iść z mamą do teatru!
15.05.2024
Dzień Matki to wyjątkowy moment, aby celebrować więzi rodzinne i wspólnie tworzyć niezapomniane chwile. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wartościowe są relacje między bliskimi osobami? To właśnie w teatrze możemy podjąć tę refleksję i doświadczyć magicznej mocy sztuki w budowaniu więzi.
Anita Sokołowska – aktorka na scenie teatralnej i mistrzyni w „Tańcu z Gwiazdami”
22.04.2024
Anita Sokołowska to artystka wszechstronna, która nie tylko zachwyca swoim aktorskim talentem, ale również imponuje jako utalentowana tancerka. Widzowie telewizyjnego show "Tańca z Gwiazdami" dobrze znają ją jako jedną z par tanecznych, których występy otrzymują najwyższe noty. Wspólnie z partnerem, Janem Jeschke, tworzą niezapomniany duet na parkiecie.
Wesele w teatrze – kup bilet na komedię roku!
08.04.2024
Jeśli szukasz wyjątkowego spektaklu, który połączy w sobie doskonałe aktorstwo, wciągającą fabułę i niezapomniane emocje, to "Wstyd" w reżyserii Wojciecha Malajkata jest idealnym wyborem dla Ciebie!
Międzynarodowy Dzień Teatru to także święto Spektaklove
25.03.2024
27 marca obchodzimy wyjątkowe święto sztuki, które łączy nas wszystkich – to Międzynarodowy Dzień Teatru! Moment, gdy oddajemy hołd tej magicznej formie wyrazu, która inspiruje, porusza i jednoczy ludzi na całym świecie.
"Imię", czyli plejada gwiazd na scenie już przez 10 sezonów teatralnych!
13.03.2024
Ta sztuka świętuje swoje jubileuszowe dziesięciolecie i wciąż zachwyca publiczność swoją głębią i emocjonalnym ładunkiem. To historia pełna humoru, ale zmusza do refleksji.
Bartłomiej Topa na topie!
06.03.2024
Bartłomiej Topa to nie tylko znany z ekranu aktor, ale także mistrz swojego fachu na scenie teatralnej. Jego talent i wszechstronność sprawiają, że zawsze przyciąga uwagę widzów, niezależnie od tego, czy występuje w filmie czy na deskach teatru.
Piotr Polk i jego „żONa”
27.02.2024
Wyjątkowa okazja! Na scenie Spektaklove niezwykły aktor, który zdobył serca widzów swoim niepowtarzalnym urokiem! Chodzi oczywiście o samego Piotra Polka!
Dzień Kobiet w teatrze - świętuj ze Spektaklove!
21.02.2024
Dzień Kobiet to nie tylko czas hołdu dla kobiecych osiągnięć, ale także moment na celebrację sztuki i emocji, które oferuje teatr. Z tej okazji warto spędzić czas wyjątkowo, bo w teatrze czeka na Ciebie nasz bogaty repertuar spektakli pełnych humoru, emocji i refleksji.
Kilka powodów, by pokochać #Spektaklove!
14.02.2024
Spędź wyjątkowe chwile spędzone na teatralnej sali. Dołącz do Spektaklove i bądź częścią niezapomnianych wydarzeń. Odkryj kilka powodów, dla których warto wybrać się na spektakle z naszego repertuaru.
Nowy rok w teatrze pełen emocji!
19.12.2023
Rozpoczynając nowy rok, nie ma lepszego momentu na zaplanowanie swojej kulturalnej agendy. Nasze spektakle obfitują w niezapomniane przeżycia i emocje. Dlatego warto zastanowić się nad swoim kulturalnym kalendarzem już teraz!
Prezent mikołajkowy, czyli bilet do teatru
21.11.2023
Gdy nadchodzi magiczny czas Mikołajek, poszukiwanie wyjątkowych prezentów staje się priorytetem. Zamiast tradycyjnych upominków, warto rozważyć coś niezwykłego i emocjonującego – bilet do teatru. To nie tylko prezent, ale także niezapomniane przeżycie dla bliskiej osoby.
czytaj więcej