Aktualności

Bartłomiej Topa na topie!


Talent wielowymiarowy

Jego rola w serialu "1670" przyniosła mu ogromną popularność, ale to teatr jest jego prawdziwym miejscem. Gdy widzimy jego nazwisko w obsadzie to wiemy, że czeka nas spektakl na najwyższym poziomie artystycznym.

Tajemnica postaci – sekret sukcesu
W jednym z wywiadów Bartłomiej Topa podkreślił, że to tajemnica postaci jest tym, co go naprawdę ekscytuje w pracy nad rolą. Nieoczekiwane sytuacje, z którymi się zmierza oraz zmiany w osobowości sprawiają, że praca aktorska staje się fascynującym wyzwaniem.

Zobacz tytuły Spektaklove

Warto zapoznać się z naszym repertuarem, w którym również znajdziecie produkcje z udziałem Bartłomieja Topy. Przekonajcie się sami, dlaczego jego talent jest niezaprzeczalny, a jego obecność na scenie gwarantuje niezapomniane przeżycia teatralne!
Spektaklove poleca

„Dobrze się kłamie”

Oficjalnie wszyscy zapewniają, że nie mają nic do ukrycia i ochoczo zgadzają się na podzielenie się zawartością swoich telefonów. Ale jak to zazwyczaj bywa, w tych urządzeniach kryją się najróżniejsze sekrety - czasem zabawne, czasem dramatyczne, a czasem wręcz zaskakujące. Atmosfera staje się coraz bardziej napięta, a wesoły śmiech miesza się ze zdziwieniem przy każdym nowym odkryciu. To, co dotąd było skrywane, nagle wyłania się na jaw, wywołując burzę emocji. To pozornie błaha zabawa staje się prawdziwą lekcją o zaufaniu i prawdziwej przyjaźni.

„Ludzie inteligentni”

Spektakl, wyreżyserowany przez utalentowanego Olafa Lubaszenkę, rzuca światło na bliskie relacje i zawiłości miłosnych intryg. Grupa przyjaciół angażuje się w gorące dyskusje na temat swoich sercowych problemów, wątpliwości oraz decyzji, które niejednokrotnie bywają pochopne. W toku tych rozmów, nie brakuje także omawiania delikatnych kwestii zdrad, prób niewierności oraz podejrzeń o zdradę. W tej wirującej układance związkowych emocji i szaleństwa, sami bohaterowie zaczynają się gubić, tracąc orientację między prawdą a własnymi pragnieniami. Dochodzi do zakręconych sytuacji, które trudno rozwikłać nawet dla samych zainteresowanych.
Aktualności
Szymon Bobrowski na szklanym ekranie i w teatrze
03.07.2024
Rolą w kultowej już "Magdzie M." rozkochał w sobie tysiące Polek. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął w łódzkiej „filmówce”, a pierwsze kroki na scenie stawiał u boku takich gwiazd jak Anna Dymna i Andrzej Seweryn.
To nie jest wstyd iść z mamą do teatru!
15.05.2024
Dzień Matki to wyjątkowy moment, aby celebrować więzi rodzinne i wspólnie tworzyć niezapomniane chwile. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wartościowe są relacje między bliskimi osobami? To właśnie w teatrze możemy podjąć tę refleksję i doświadczyć magicznej mocy sztuki w budowaniu więzi.
Anita Sokołowska – aktorka na scenie teatralnej i mistrzyni w „Tańcu z Gwiazdami”
22.04.2024
Anita Sokołowska to artystka wszechstronna, która nie tylko zachwyca swoim aktorskim talentem, ale również imponuje jako utalentowana tancerka. Widzowie telewizyjnego show "Tańca z Gwiazdami" dobrze znają ją jako jedną z par tanecznych, których występy otrzymują najwyższe noty. Wspólnie z partnerem, Janem Jeschke, tworzą niezapomniany duet na parkiecie.
Wesele w teatrze – kup bilet na komedię roku!
08.04.2024
Jeśli szukasz wyjątkowego spektaklu, który połączy w sobie doskonałe aktorstwo, wciągającą fabułę i niezapomniane emocje, to "Wstyd" w reżyserii Wojciecha Malajkata jest idealnym wyborem dla Ciebie!
Międzynarodowy Dzień Teatru to także święto Spektaklove
25.03.2024
27 marca obchodzimy wyjątkowe święto sztuki, które łączy nas wszystkich – to Międzynarodowy Dzień Teatru! Moment, gdy oddajemy hołd tej magicznej formie wyrazu, która inspiruje, porusza i jednoczy ludzi na całym świecie.
"Imię", czyli plejada gwiazd na scenie już przez 10 sezonów teatralnych!
13.03.2024
Ta sztuka świętuje swoje jubileuszowe dziesięciolecie i wciąż zachwyca publiczność swoją głębią i emocjonalnym ładunkiem. To historia pełna humoru, ale zmusza do refleksji.
Bartłomiej Topa na topie!
06.03.2024
Bartłomiej Topa to nie tylko znany z ekranu aktor, ale także mistrz swojego fachu na scenie teatralnej. Jego talent i wszechstronność sprawiają, że zawsze przyciąga uwagę widzów, niezależnie od tego, czy występuje w filmie czy na deskach teatru.
Piotr Polk i jego „żONa”
27.02.2024
Wyjątkowa okazja! Na scenie Spektaklove niezwykły aktor, który zdobył serca widzów swoim niepowtarzalnym urokiem! Chodzi oczywiście o samego Piotra Polka!
Dzień Kobiet w teatrze - świętuj ze Spektaklove!
21.02.2024
Dzień Kobiet to nie tylko czas hołdu dla kobiecych osiągnięć, ale także moment na celebrację sztuki i emocji, które oferuje teatr. Z tej okazji warto spędzić czas wyjątkowo, bo w teatrze czeka na Ciebie nasz bogaty repertuar spektakli pełnych humoru, emocji i refleksji.
Kilka powodów, by pokochać #Spektaklove!
14.02.2024
Spędź wyjątkowe chwile spędzone na teatralnej sali. Dołącz do Spektaklove i bądź częścią niezapomnianych wydarzeń. Odkryj kilka powodów, dla których warto wybrać się na spektakle z naszego repertuaru.
Nowy rok w teatrze pełen emocji!
19.12.2023
Rozpoczynając nowy rok, nie ma lepszego momentu na zaplanowanie swojej kulturalnej agendy. Nasze spektakle obfitują w niezapomniane przeżycia i emocje. Dlatego warto zastanowić się nad swoim kulturalnym kalendarzem już teraz!
Prezent mikołajkowy, czyli bilet do teatru
21.11.2023
Gdy nadchodzi magiczny czas Mikołajek, poszukiwanie wyjątkowych prezentów staje się priorytetem. Zamiast tradycyjnych upominków, warto rozważyć coś niezwykłego i emocjonującego – bilet do teatru. To nie tylko prezent, ale także niezapomniane przeżycie dla bliskiej osoby.
czytaj więcej