Aktualności

Wesele w teatrze – kup bilet na komedię roku!


Jeśli szukasz wyjątkowego spektaklu, który połączy w sobie doskonałe aktorstwo, wciągającą fabułę i niezapomniane emocje, to "Wstyd"; w reżyserii Wojciecha Malajkata jest idealnym wyborem dla Ciebie!

Dużo emocji

W tej błyskotliwej komedii, osadzonej w tle weselnego zamieszania, spotkasz się z dwoma zupełnie różnymi rodzinami, których zderzenie wywoła lawinę wydarzeń. Rodzice narzeczonych, starając się opanować sytuację, wpadają w coraz większe „kłopoty”, a ich rozmowy stopniowo przeradzają się w otwarte konflikty. Co więcej, tajemnice rodzinne wydobywają się na światło dzienne, prowadząc do wybuchu stłumionych emocji i zaskakujących zwrotów akcji.

Spektakl o relacjach

„Wstyd” jest jednak nie tylko komedią. To także głęboka analiza relacji międzyludzkich, skłaniająca do refleksji nad społecznymi podziałami i stereotypami. Pełen ciętych ripost, autentycznych emocji i wybitnych kreacji aktorskich spektakl doskonale łączy w sobie humor, dramat i tajemniczość, tworząc niezapomniane widowisko, które długo pozostanie w pamięci.

Tych aktorów pokochacie

Małgorzata (Anna Dereszowska) prezentuje postać pełną niechęci wobec swojej przyszłej synowej. Jej chimeryczna i niewdzięczna natura stanowi źródło konfliktu, który rozgrywa się w rodzinie. Andrzej (Wojciech Zieliński), również skrywa swoje sekrety i grzechy przeszłości, które dodatkowo komplikują sytuację.Wanda (Marieta Żukowska) to postać, która stopniowo ewoluuje w trakcie spektaklu, odkrywając nowe aspekty swojej osobowości. Tadeusz (Szymon Bobrowski) zastanawia się czy szantaż, czy też próba załagodzenia sytuacji będzie bardziej korzystna dla wszystkich zaangażowanych.

Spektaklove wie co dobre

Nie zwlekaj więc dłużej! Sprawdź nasz repertuar i pozwól się porwać historii, która nie tylko rozbawi Cię do łez, ale także skłoni do refleksji nad naturą ludzkich relacji. Przekonaj się sam jak Spektaklove stara się podążać za widzem, tworząc spektakle, które poruszają i bawią jednocześnie!
Aktualności
To nie jest wstyd iść z mamą do teatru!
15.05.2024
Dzień Matki to wyjątkowy moment, aby celebrować więzi rodzinne i wspólnie tworzyć niezapomniane chwile. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wartościowe są relacje między bliskimi osobami? To właśnie w teatrze możemy podjąć tę refleksję i doświadczyć magicznej mocy sztuki w budowaniu więzi.
Anita Sokołowska – aktorka na scenie teatralnej i mistrzyni w „Tańcu z Gwiazdami”
22.04.2024
Anita Sokołowska to artystka wszechstronna, która nie tylko zachwyca swoim aktorskim talentem, ale również imponuje jako utalentowana tancerka. Widzowie telewizyjnego show "Tańca z Gwiazdami" dobrze znają ją jako jedną z par tanecznych, których występy otrzymują najwyższe noty. Wspólnie z partnerem, Janem Jeschke, tworzą niezapomniany duet na parkiecie.
Wesele w teatrze – kup bilet na komedię roku!
08.04.2024
Jeśli szukasz wyjątkowego spektaklu, który połączy w sobie doskonałe aktorstwo, wciągającą fabułę i niezapomniane emocje, to "Wstyd" w reżyserii Wojciecha Malajkata jest idealnym wyborem dla Ciebie!
Międzynarodowy Dzień Teatru to także święto Spektaklove
25.03.2024
27 marca obchodzimy wyjątkowe święto sztuki, które łączy nas wszystkich – to Międzynarodowy Dzień Teatru! Moment, gdy oddajemy hołd tej magicznej formie wyrazu, która inspiruje, porusza i jednoczy ludzi na całym świecie.
"Imię", czyli plejada gwiazd na scenie już przez 10 sezonów teatralnych!
13.03.2024
Ta sztuka świętuje swoje jubileuszowe dziesięciolecie i wciąż zachwyca publiczność swoją głębią i emocjonalnym ładunkiem. To historia pełna humoru, ale zmusza do refleksji.
Bartłomiej Topa na topie!
06.03.2024
Bartłomiej Topa to nie tylko znany z ekranu aktor, ale także mistrz swojego fachu na scenie teatralnej. Jego talent i wszechstronność sprawiają, że zawsze przyciąga uwagę widzów, niezależnie od tego, czy występuje w filmie czy na deskach teatru.
Piotr Polk i jego „żONa”
27.02.2024
Wyjątkowa okazja! Na scenie Spektaklove niezwykły aktor, który zdobył serca widzów swoim niepowtarzalnym urokiem! Chodzi oczywiście o samego Piotra Polka!
Dzień Kobiet w teatrze - świętuj ze Spektaklove!
21.02.2024
Dzień Kobiet to nie tylko czas hołdu dla kobiecych osiągnięć, ale także moment na celebrację sztuki i emocji, które oferuje teatr. Z tej okazji warto spędzić czas wyjątkowo, bo w teatrze czeka na Ciebie nasz bogaty repertuar spektakli pełnych humoru, emocji i refleksji.
Kilka powodów, by pokochać #Spektaklove!
14.02.2024
Spędź wyjątkowe chwile spędzone na teatralnej sali. Dołącz do Spektaklove i bądź częścią niezapomnianych wydarzeń. Odkryj kilka powodów, dla których warto wybrać się na spektakle z naszego repertuaru.
Nowy rok w teatrze pełen emocji!
19.12.2023
Rozpoczynając nowy rok, nie ma lepszego momentu na zaplanowanie swojej kulturalnej agendy. Nasze spektakle obfitują w niezapomniane przeżycia i emocje. Dlatego warto zastanowić się nad swoim kulturalnym kalendarzem już teraz!
Prezent mikołajkowy, czyli bilet do teatru
21.11.2023
Gdy nadchodzi magiczny czas Mikołajek, poszukiwanie wyjątkowych prezentów staje się priorytetem. Zamiast tradycyjnych upominków, warto rozważyć coś niezwykłego i emocjonującego – bilet do teatru. To nie tylko prezent, ale także niezapomniane przeżycie dla bliskiej osoby.
Krakowskie Teatry Świętują Sylwestra: 'Ludzie Inteligentni' i 'Dobrze się kłamie' Zakończą Rok z Humorem!
08.11.2023
Kraków, zimowa stolica polskiej kultury, zaprasza na teatralną ucztę w Sylwestra 2023 roku. Dwa spektakle, które zawładnęły sercami widzów w całej Polsce, "Ludzie Inteligentni" i "Dobrze się kłamie", zagoszczą na scenach dwóch prestiżowych miejsc: Teatru im. Juliusza Słowackiego oraz ICE Kraków Congress Centre
czytaj więcej