Aktualności

Nowy rok w teatrze pełen emocji!


Zaplanowanie wizyty na spektakl w teatrze wymaga uwagi i staranności. Dobre miejsca zwykle rozejdą się szybko, zwłaszcza na najbardziej oczekiwane przedstawienia, które pokochała zarówno publiczność, jak i recenzenci. Planując z wyprzedzeniem, masz pewność, że zagwarantujesz sobie wygodne miejsce.

Sprawdź zatem tytuły Spektaklove, a przy okazji zobacz, z którą postacią się identyfikujesz? W naszym repertuarze poznasz wiele charakterów. Sprawdź do kogo Ci najbliżej. Mała pigułka od nas - ale być może masz innego faworyta...?
❤️"Inteligenci"
Anna i Szczepan to inteligencka para, mają długi staż, wychowują razem dwóch synów. są postępowymi rodzicami, a przynajmniej za takich się uważają. Szczepan to typ spokojnego pantoflarza, albo może człowieka, który na tyle ceni święty spokój, że nie przeszkadza mu chodzenie na kompromis.
❤️"Imię"
Gospodyni domu zaserwuje wyśmienite potrawy, a pan domu pochwali się gościom kolejnymi tomami w swoim księgozbiorze.
❤️"Ludzie inteligentni”
Nie okazują się „krystalicznie wierni”, starają się zrozumieć swoich partnerów i samych siebie z pomocą przyjaciół.
❤️„Dobrze się kłamie”
Lele otrzymuje od koleżanki co wieczór pikantne zdjęcia. To nic nie znaczy, ale po co się tłumaczyć przed żoną i przyjaciółmi...
❤️„żONa”
François to polityk z wieloma sukcesami, który startuje w wyborach na mera miasta.
❤️„Wstyd”
Małgorzata to postać pełna niechęci wobec swojej niedoszłej synowej. Jej kapryśna i niewdzięczna natura wydaje się być źródłem konfliktu.


GRAMY, by podarować Wam emocje. Obdarowujemy tym co dobre. Dajemy szansę na unikalną podróż w świat sztuki, wzruszenia, ale też śmiechu. Bilet do teatru to także zaproszenie do wciągającej historii, przeżywanej na żywo. Możliwość zanurzenia się w świecie postaci, emocji, muzyki.


www.spektaklove.pl
Aktualności
To nie jest wstyd iść z mamą do teatru!
15.05.2024
Dzień Matki to wyjątkowy moment, aby celebrować więzi rodzinne i wspólnie tworzyć niezapomniane chwile. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wartościowe są relacje między bliskimi osobami? To właśnie w teatrze możemy podjąć tę refleksję i doświadczyć magicznej mocy sztuki w budowaniu więzi.
Anita Sokołowska – aktorka na scenie teatralnej i mistrzyni w „Tańcu z Gwiazdami”
22.04.2024
Anita Sokołowska to artystka wszechstronna, która nie tylko zachwyca swoim aktorskim talentem, ale również imponuje jako utalentowana tancerka. Widzowie telewizyjnego show "Tańca z Gwiazdami" dobrze znają ją jako jedną z par tanecznych, których występy otrzymują najwyższe noty. Wspólnie z partnerem, Janem Jeschke, tworzą niezapomniany duet na parkiecie.
Wesele w teatrze – kup bilet na komedię roku!
08.04.2024
Jeśli szukasz wyjątkowego spektaklu, który połączy w sobie doskonałe aktorstwo, wciągającą fabułę i niezapomniane emocje, to "Wstyd" w reżyserii Wojciecha Malajkata jest idealnym wyborem dla Ciebie!
Międzynarodowy Dzień Teatru to także święto Spektaklove
25.03.2024
27 marca obchodzimy wyjątkowe święto sztuki, które łączy nas wszystkich – to Międzynarodowy Dzień Teatru! Moment, gdy oddajemy hołd tej magicznej formie wyrazu, która inspiruje, porusza i jednoczy ludzi na całym świecie.
"Imię", czyli plejada gwiazd na scenie już przez 10 sezonów teatralnych!
13.03.2024
Ta sztuka świętuje swoje jubileuszowe dziesięciolecie i wciąż zachwyca publiczność swoją głębią i emocjonalnym ładunkiem. To historia pełna humoru, ale zmusza do refleksji.
Bartłomiej Topa na topie!
06.03.2024
Bartłomiej Topa to nie tylko znany z ekranu aktor, ale także mistrz swojego fachu na scenie teatralnej. Jego talent i wszechstronność sprawiają, że zawsze przyciąga uwagę widzów, niezależnie od tego, czy występuje w filmie czy na deskach teatru.
Piotr Polk i jego „żONa”
27.02.2024
Wyjątkowa okazja! Na scenie Spektaklove niezwykły aktor, który zdobył serca widzów swoim niepowtarzalnym urokiem! Chodzi oczywiście o samego Piotra Polka!
Dzień Kobiet w teatrze - świętuj ze Spektaklove!
21.02.2024
Dzień Kobiet to nie tylko czas hołdu dla kobiecych osiągnięć, ale także moment na celebrację sztuki i emocji, które oferuje teatr. Z tej okazji warto spędzić czas wyjątkowo, bo w teatrze czeka na Ciebie nasz bogaty repertuar spektakli pełnych humoru, emocji i refleksji.
Kilka powodów, by pokochać #Spektaklove!
14.02.2024
Spędź wyjątkowe chwile spędzone na teatralnej sali. Dołącz do Spektaklove i bądź częścią niezapomnianych wydarzeń. Odkryj kilka powodów, dla których warto wybrać się na spektakle z naszego repertuaru.
Nowy rok w teatrze pełen emocji!
19.12.2023
Rozpoczynając nowy rok, nie ma lepszego momentu na zaplanowanie swojej kulturalnej agendy. Nasze spektakle obfitują w niezapomniane przeżycia i emocje. Dlatego warto zastanowić się nad swoim kulturalnym kalendarzem już teraz!
Prezent mikołajkowy, czyli bilet do teatru
21.11.2023
Gdy nadchodzi magiczny czas Mikołajek, poszukiwanie wyjątkowych prezentów staje się priorytetem. Zamiast tradycyjnych upominków, warto rozważyć coś niezwykłego i emocjonującego – bilet do teatru. To nie tylko prezent, ale także niezapomniane przeżycie dla bliskiej osoby.
Krakowskie Teatry Świętują Sylwestra: 'Ludzie Inteligentni' i 'Dobrze się kłamie' Zakończą Rok z Humorem!
08.11.2023
Kraków, zimowa stolica polskiej kultury, zaprasza na teatralną ucztę w Sylwestra 2023 roku. Dwa spektakle, które zawładnęły sercami widzów w całej Polsce, "Ludzie Inteligentni" i "Dobrze się kłamie", zagoszczą na scenach dwóch prestiżowych miejsc: Teatru im. Juliusza Słowackiego oraz ICE Kraków Congress Centre
czytaj więcej