Aktualności

Spektaklove na 25 Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

W tym roku odbywa się już 25 edycja Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach! Imprezy, dzięki której najzdolniejsi oraz najbardziej rozpoznawalni artyści sceniczni i filmowi w Polsce spotykają się razem i uczestniczą w szeregu interesujących wydarzeń artystycznych i edukacyjnych.
Festiwal powstał w 1996 roku z inicjatywy animatora kultury Waldemara Dąbrowskiego. Od samego początku Festiwal miał być wyjątkową okazją dla mieszkańców Międzyzdrojów i okolic do zobaczenia na żywo plejady największych polskich gwiazd estrady, zapoznania się z ich umiejętnościami i repertuarem ich sztuk. Ponadto Festiwal miał przyczyniać się do integracji polskiego środowiska artystycznego, dzięki której artyści nie tylko mogliby lepiej się poznawać, ale także inspirować siebie nawzajem. Wszystkie te założenia od razu się spełniły i dlatego Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach nieprzerwanie funkcjonuje już od 25 lat! W lipcu tego roku uczestnicy mieli już możliwość zobaczyć spektakle, takie jak: Kochane pieniążki, La bombe, Goło i wesoło; partycypować w interesujących słuchowiskach i koncertach, a także panelach dyskusyjnych, dotyczących najnowszych książek lub twórczości wybranych artystów.
Natomiast już pod koniec sierpnia nasi rewelacyjni aktorzy wystąpią na Festiwalu Gwiazd w jednej z najzabawniejszych komedii sezonu! Teatr SpektakLove 26 sierpnia dwukrotnie zaprezentuje przedstawienie Dobrze się kłamie w reżyserii Marcina Hycnara, czyli inscenizację wielokrotnie nagradzanego filmu w reżyserii Paolo Genovese pod tym samym tytułem. Dobrze się kłamie to jeden z naszych najlepszych spektakli, głównie dlatego, że jest w nim niezwykle dużo miejsca na improwizację i wirtuozerię naszych wybitnych aktorów, których na Festiwalu Gwiazd nie mogłoby zabraknąć, a są to między innymi: Olga Bołądź, Katarzyna Kwiatkowska, Szymon Bobrowski, Marcin Perchuć, i inni.
Jeżeli jednak ktoś przegapi nasz występ na 25 Festiwalu Gwiazd, zapraszamy do stolicy na naszą scenę w Małej Warszawie! Ale z góry uprzedzamy, że trzeba się spieszyć, żeby kupić bilety, bo chętnych do obejrzenia Dobrze się kłamie tylko przybywa.


Bilety do nabycia w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach oraz na oficjalnej stronie Festiwalu w Międzyzdrojach:
Program Festiwalu w Międzyzdrojach
Aktualności
To nie jest wstyd iść z mamą do teatru!
15.05.2024
Dzień Matki to wyjątkowy moment, aby celebrować więzi rodzinne i wspólnie tworzyć niezapomniane chwile. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wartościowe są relacje między bliskimi osobami? To właśnie w teatrze możemy podjąć tę refleksję i doświadczyć magicznej mocy sztuki w budowaniu więzi.
Anita Sokołowska – aktorka na scenie teatralnej i mistrzyni w „Tańcu z Gwiazdami”
22.04.2024
Anita Sokołowska to artystka wszechstronna, która nie tylko zachwyca swoim aktorskim talentem, ale również imponuje jako utalentowana tancerka. Widzowie telewizyjnego show "Tańca z Gwiazdami" dobrze znają ją jako jedną z par tanecznych, których występy otrzymują najwyższe noty. Wspólnie z partnerem, Janem Jeschke, tworzą niezapomniany duet na parkiecie.
Wesele w teatrze – kup bilet na komedię roku!
08.04.2024
Jeśli szukasz wyjątkowego spektaklu, który połączy w sobie doskonałe aktorstwo, wciągającą fabułę i niezapomniane emocje, to "Wstyd" w reżyserii Wojciecha Malajkata jest idealnym wyborem dla Ciebie!
Międzynarodowy Dzień Teatru to także święto Spektaklove
25.03.2024
27 marca obchodzimy wyjątkowe święto sztuki, które łączy nas wszystkich – to Międzynarodowy Dzień Teatru! Moment, gdy oddajemy hołd tej magicznej formie wyrazu, która inspiruje, porusza i jednoczy ludzi na całym świecie.
"Imię", czyli plejada gwiazd na scenie już przez 10 sezonów teatralnych!
13.03.2024
Ta sztuka świętuje swoje jubileuszowe dziesięciolecie i wciąż zachwyca publiczność swoją głębią i emocjonalnym ładunkiem. To historia pełna humoru, ale zmusza do refleksji.
Bartłomiej Topa na topie!
06.03.2024
Bartłomiej Topa to nie tylko znany z ekranu aktor, ale także mistrz swojego fachu na scenie teatralnej. Jego talent i wszechstronność sprawiają, że zawsze przyciąga uwagę widzów, niezależnie od tego, czy występuje w filmie czy na deskach teatru.
Piotr Polk i jego „żONa”
27.02.2024
Wyjątkowa okazja! Na scenie Spektaklove niezwykły aktor, który zdobył serca widzów swoim niepowtarzalnym urokiem! Chodzi oczywiście o samego Piotra Polka!
Dzień Kobiet w teatrze - świętuj ze Spektaklove!
21.02.2024
Dzień Kobiet to nie tylko czas hołdu dla kobiecych osiągnięć, ale także moment na celebrację sztuki i emocji, które oferuje teatr. Z tej okazji warto spędzić czas wyjątkowo, bo w teatrze czeka na Ciebie nasz bogaty repertuar spektakli pełnych humoru, emocji i refleksji.
Kilka powodów, by pokochać #Spektaklove!
14.02.2024
Spędź wyjątkowe chwile spędzone na teatralnej sali. Dołącz do Spektaklove i bądź częścią niezapomnianych wydarzeń. Odkryj kilka powodów, dla których warto wybrać się na spektakle z naszego repertuaru.
Nowy rok w teatrze pełen emocji!
19.12.2023
Rozpoczynając nowy rok, nie ma lepszego momentu na zaplanowanie swojej kulturalnej agendy. Nasze spektakle obfitują w niezapomniane przeżycia i emocje. Dlatego warto zastanowić się nad swoim kulturalnym kalendarzem już teraz!
Prezent mikołajkowy, czyli bilet do teatru
21.11.2023
Gdy nadchodzi magiczny czas Mikołajek, poszukiwanie wyjątkowych prezentów staje się priorytetem. Zamiast tradycyjnych upominków, warto rozważyć coś niezwykłego i emocjonującego – bilet do teatru. To nie tylko prezent, ale także niezapomniane przeżycie dla bliskiej osoby.
Krakowskie Teatry Świętują Sylwestra: 'Ludzie Inteligentni' i 'Dobrze się kłamie' Zakończą Rok z Humorem!
08.11.2023
Kraków, zimowa stolica polskiej kultury, zaprasza na teatralną ucztę w Sylwestra 2023 roku. Dwa spektakle, które zawładnęły sercami widzów w całej Polsce, "Ludzie Inteligentni" i "Dobrze się kłamie", zagoszczą na scenach dwóch prestiżowych miejsc: Teatru im. Juliusza Słowackiego oraz ICE Kraków Congress Centre
czytaj więcej