Aktualności

Spektaklove na 25 Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

W tym roku odbywa się już 25 edycja Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach! Imprezy, dzięki której najzdolniejsi oraz najbardziej rozpoznawalni artyści sceniczni i filmowi w Polsce spotykają się razem i uczestniczą w szeregu interesujących wydarzeń artystycznych i edukacyjnych.
Festiwal powstał w 1996 roku z inicjatywy animatora kultury Waldemara Dąbrowskiego. Od samego początku Festiwal miał być wyjątkową okazją dla mieszkańców Międzyzdrojów i okolic do zobaczenia na żywo plejady największych polskich gwiazd estrady, zapoznania się z ich umiejętnościami i repertuarem ich sztuk. Ponadto Festiwal miał przyczyniać się do integracji polskiego środowiska artystycznego, dzięki której artyści nie tylko mogliby lepiej się poznawać, ale także inspirować siebie nawzajem. Wszystkie te założenia od razu się spełniły i dlatego Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach nieprzerwanie funkcjonuje już od 25 lat! W lipcu tego roku uczestnicy mieli już możliwość zobaczyć spektakle, takie jak: Kochane pieniążki, La bombe, Goło i wesoło; partycypować w interesujących słuchowiskach i koncertach, a także panelach dyskusyjnych, dotyczących najnowszych książek lub twórczości wybranych artystów.
Natomiast już pod koniec sierpnia nasi rewelacyjni aktorzy wystąpią na Festiwalu Gwiazd w jednej z najzabawniejszych komedii sezonu! Teatr SpektakLove 26 sierpnia dwukrotnie zaprezentuje przedstawienie Dobrze się kłamie w reżyserii Marcina Hycnara, czyli inscenizację wielokrotnie nagradzanego filmu w reżyserii Paolo Genovese pod tym samym tytułem. Dobrze się kłamie to jeden z naszych najlepszych spektakli, głównie dlatego, że jest w nim niezwykle dużo miejsca na improwizację i wirtuozerię naszych wybitnych aktorów, których na Festiwalu Gwiazd nie mogłoby zabraknąć, a są to między innymi: Olga Bołądź, Katarzyna Kwiatkowska, Szymon Bobrowski, Marcin Perchuć, i inni.
Jeżeli jednak ktoś przegapi nasz występ na 25 Festiwalu Gwiazd, zapraszamy do stolicy na naszą scenę w Małej Warszawie! Ale z góry uprzedzamy, że trzeba się spieszyć, żeby kupić bilety, bo chętnych do obejrzenia Dobrze się kłamie tylko przybywa.


Bilety do nabycia w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach oraz na oficjalnej stronie Festiwalu w Międzyzdrojach:
Program Festiwalu w Międzyzdrojach
Aktualności
„Wstyd” czyli filmowi „Teściowie” na deskach teatru czas na premierę Teatru Spektaklove!
15.09.2023
Premiera teatralnej sztuki Marka Modzelewskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata już 9 października. „Wstyd” jest doskonałym przykładem jak teatr może być źródłem inspiracji dla filmowej sztuki. Na ekrany kin wchodzi kontynuacja losów głównych bohaterów, a Teatr Spektaklove zaprasza na nową wersję komedii weselnej.
Marcin Hycnar w pełnej aktywności na polskiej scenie teatralnej
13.09.2023
Marcin Hycnar, uznawany za jednego z najbardziej wszechstronnych aktorów w Polsce, nie daje odetchnąć swoim fanom. Jego obecność w spektaklach teatru Spektaklove takich jak „Dobrze się kłamie” czy „Imię” przyciąga tłumy.
"Dobrze się kłamie" - prawda czy wyzwanie na deskach teatru?
12.09.2023

Prawda czy wyzwanie? Jak często w życiu kierujesz się prawdą, a jak często... omijasz ją szerokim łukiem? Teatralna adaptacja kinowego hitu "Dobrze się kłamie" to prawdziwa uczta dla miłośników skomplikowanych relacji i humoru na najwyższym poziomie.
Ludzie Inteligentni, czyli fenomen teatralny, który bawi i zastanawia!
02.09.2023
Zobacz na żywo swoich ulubionych aktorów, znanych ze szklanego ekranu. Nawet w erze dominacji technologii i ekranów smartfonów, magia teatru wciąż fascynuje i przyciąga.
Spektakl „Imię” wyrusza w trasę! 8 sezon na deskach teatrów w całej Polsce!
01.09.2023
Za nami już osiem lat od chwili, gdy spektakl "Imię" po raz pierwszy został zaprezentowany w Teatrze Dramatycznym na Woli im. Tadeusza Łomnickiego w Warszawie.
Próby „Wstydu” trwają!
24.07.2023
Czy jesteś gotowy na spektakl osadzony w klimacie weselnej imprezy i zmierzyć się z rodzinnymi tajemnicami? Premiera sztuki Marka Modzelewskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata już jesienią. Uwaga, to nie jest zwykła komedia!
Zapraszamy do stołu na deskach teatru!
02.06.2023
Masz apetytu na sztukę? "Dobrze się kłamie" w reżyserii Marcina Hycnara jest komediowym dramatem, który zręcznie łączy motyw kłamstwa z atmosferą spotkania przy stole i kolacji.
Zabierz mamę do teatru! Poznaj nasze propozycje!
17.05.2023
Zbliża się Dzień Matki, idealna okazja, aby zabrać swoją mamę do teatru i spędzić razem niezapomniane chwile. W końcu teatr oferuje wyjątkowe doświadczenie artystyczne, które może być inspirujące, emocjonujące i przynoszące wiele radości.
Hity teatralne na kulturalnej mapie Polski. To trzeba znać!
26.04.2023
Publiczność docenia sztuki teatralne, które nie tylko bawią, ale wzruszą i zapamiętają na długo, a ponadto zmuszą do myślenia i wywołają emocje.
Spektaklove, czyli tytuły z motywem tolerancji!
17.04.2023
Motyw tolerancji to często poruszany temat w teatrze. Jeden z ważniejszych motywów, gdyż problemy nietolerancji, dyskryminacji czy nienawiści wobec różnych grup społecznych towarzyszą nam na co dzień.
Wesołych Świąt!
06.04.2023
Z okazji zbliżającej się Wielkanocy życzymy Wam wiele radości, spokoju oraz radosnego wiosennego nastroju. Niech ten czas będzie dla Was okazją do odpoczynku, refleksji i spędzenia miłych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Dziękujemy także za Wasze wsparcie i zaangażowanie w życie teatralne. Mamy nadzieję, że już niedługo ponownie będziemy mogli spotkać się z Wami na żywo i razem cieszyć się sztuką.
„żONa” w reżyserii Adama Sajnuka na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych
03.04.2023
„żONa” w reżyserii Adama Sajnuka na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych Sztuka Jade-Rose Parker, którą pokochała francuska publiczność, ale docenili także polscy widzowie wraz z recenzentami, już 11 maja w Kaliszu podczas 63. edycji jednego z najstarszych festiwali teatralnych.
czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).