Aktualności

Wyjazdy Spektaklove

Teatr dzieje się tu i teraz. Na tym polega jego wyjątkowość. Jest to jego siła, ale też słabość. Bowiem, żeby móc zobaczyć spektakl jakiegoś teatru w Polsce, trzeba pojechać do jego siedziby, co nie zawsze jest takie proste i wygodne. Z tego też powodu już w PRL-u organizowano liczne tak zwane „spotkania teatralne”. Ale „spotkania teatralne” odbywają się tylko raz w roku i zazwyczaj sztuki wystawiane są w bardzo niedogodnych godzinach. Z tego powodu teatry często jeżdżą ze swoimi spektaklami, żeby ludzie z innych części kraju mogli je obejrzeć. A z racji, że my jesteśmy teatrem, który podąża za widzem, robimy to najczęściej!
Nasze przedstawienia można zobaczyć na deskach Małej Warszawy, jednakże od samego początku naszej teatralnej działalności staramy się, żeby cała Polska miała jak najłatwiejszy dostęp do oglądania naszych spektakli. Dlatego właśnie tak ważne dla nas jest granie na wyjazdach, w jak największej liczbie miejsc w Polsce i za granicą. Z naszymi sztukami występowaliśmy już w Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Bielsku-Białej i w wielu, wielu innych miejscowościach. Na początku nadchodzącego sezonu teatralnego również będziemy dużo jeździć. Już we wrześniu przedstawienie Inteligenci w reż. Wojciecha Malajkata pokażemy w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. W październiku zaprezentujemy arcyzabawną komedię Dobrze się kłamie w reż. Marcina Hycnara w Domu Technika NOT w Gdańsku oraz w Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie. Do tego oczywiście cały czas będziemy dostępni dla naszej stałej, warszawskiej publiczności. W SpektakLove wygoda i zadowolenie widzów zawsze było i zawsze będzie dla nas najważniejsze. Z tego powodu zawsze robimy wszystko, żeby nasz repertuar przyjeżdżał do widzów, a nie odwrotnie. W końcu jesteśmy teatrem, który podąża za widzem!

Gdzie zobaczycie nasze spektakle?
Śpieszymy z odpowiedzią!

04.09.2022 godzina 16:00 i 18:00 Spektakl "Inteligenci" w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

02.10.2022 godzina 16:00 i 18:30 Spektakl "Dobrze się kłamie" w w Domu Technika NOT

09.10.2022 godzina 16:00 i 18:30 Spektakl "Dobrze się kłamie" w Centrum Kultury Karolinka

10.11.2022 godzina 17:30 i 20:00 Spektakl "Dobrze się kłamie" w Bielskim Centrum Kultury

14.11.2022 godzina 18:00 i 20:00 Spektakl "Inteligenci" w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu

14.11.2022 godzina 18:00 i 20:00 Spektakl "Inteligenci" w Filharmonii w Łomży

Bilety do nabycia na naszej stronie!
Aktualności
Dołącz do zespołu obsługi widowni w Małej Warszawie!
21.01.2023
Dołącz do zespołu obsługi widowni w Małej Warszawie! Szukamy miłośników teatru i kultury, studentów otwartych na nowe wyzwania, młodych oraz pełnych pozytywnej energii ludzi! Oferujemy pracę w „doborowym towarzystwie”, elastyczny grafik i dostęp do najlepszych wydarzeń kulturalnych
3, 2, 1… właśnie wystartował nasz kulturalny BLACK WEEKEND ?
25.11.2022
Drodzy widzowie, specjalnie dla Was z okazji Black Weekend przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy!
Premiera spektaklu "żONa"
28.10.2022
Wielki aplauz dla wszystkich twórców! Sztuka francuskiej autorki śmieszy do łez, ale też skłania do dyskusji. To komedia o hipokryzji miłości i tolerancji. Premiera spektaklu już za nami.
Premiera spektaklu "żONa" coraz bliżej
20.10.2022
Do premiery pozostał tylko tydzień! Będzie się działo! Co o swojej relacji mówią główni bohaterowie sztuki? Posłuchajcie sami!
Dzień Dobry TVN & Agata Kulesza i "Krótka piłka"
20.10.2022
W weekend gościliśmy DD TVN! Jaka jest Agata Kulesza? Mamy odpowiedź.
żONa, czyli najbliższa premiera sezonu.
21.09.2022
Sztuka francuskiej autorki śmieszy do łez, ale też skłania do dyskusji. Reżyser Adam Sajnuk umiejętnie wydobywa ironię losu polityka wystawionego na próbę, a czwórka znakomitych aktorów gra brawurowo i improwizuje, kreując wiarygodne postaci tej komedii o hipokryzji miłości i tolerancji.
Wyjazdy Spektaklove
22.08.2022
Teatr dzieje się tu i teraz. Na tym polega jego wyjątkowość. Jest to jego siła, ale też słabość. Bowiem, żeby móc zobaczyć spektakl jakiegoś teatru w Polsce, trzeba pojechać do jego siedziby, co nie zawsze jest takie proste i wygodne. Sprawdźcie w jakich miastach zagościmy z naszymi spektaklami.
Spektaklove na 25 Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach
15.08.2022
tym roku odbywa się już 25 edycja Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach! Imprezy, dzięki której najzdolniejsi oraz najbardziej rozpoznawalni artyści sceniczni i filmowi w Polsce spotykają się razem i uczestniczą w szeregu interesujących wydarzeń artystycznych i edukacyjnych.
Nasi producenci - Tito Productions
13.07.2022
Jak powszechnie wiadomo, teatr tworzą ludzie — publiczność oraz aktorzy. Ale tak naprawdę całość jest nieco bardziej skomplikowana. Aby aktorzy wiedzieli, co mają grać oraz żeby publiczność miała co oglądać, musi wcześniej zadziałać dużo czynników. Zapewne dlatego instytucje teatralne są tak duże powierzchniowo i przede wszystkim kadrowo.
Marek Modzelewski - Portret Autora
12.07.2022
Do historii polskiej literatury przeszło niemało osób, które z wykształcenia były lekarzami. Do najpopularniejszej z nich należy zapewne Tadeusz Boy-Żeleński. Do tej właśnie tradycji literackiej wpisuje się współczesny dramatopisarz Marek Modzelewski.
Agata Kulesza, czyli aktorka idealna
10.07.2022
W teatrze najważniejsze jest aktorstwo. W końcu to aktorzy i ich sceniczne kreacje wywołują w publiczności te wszystkie wspaniałe, niecodzienne, a czasem nawet niezapomniane emocje. Salwy śmiechu, bądź łzy wzruszenia. Doskonale to wiemy, dlatego w Spektaklove grają wyłącznie najwybitniejsi mistrzowie fachu aktorskiego! Wśród nich jest niezaprzeczalna gwiazda polskiego kina i teatru Agata Kulesza.
Gdzie można spotkać naszych artystów?
07.06.2022
Z dużego ekranu prosto na scenę Spektaklove w Małej Warszawie. Sprawdźcie w których produkcjach filmowych, oraz serialach występują nasi aktorzy.
czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).