Aktualności

Wyjazdy Spektaklove

Teatr dzieje się tu i teraz. Na tym polega jego wyjątkowość. Jest to jego siła, ale też słabość. Bowiem, żeby móc zobaczyć spektakl jakiegoś teatru w Polsce, trzeba pojechać do jego siedziby, co nie zawsze jest takie proste i wygodne. Z tego też powodu już w PRL-u organizowano liczne tak zwane „spotkania teatralne”. Ale „spotkania teatralne” odbywają się tylko raz w roku i zazwyczaj sztuki wystawiane są w bardzo niedogodnych godzinach. Z tego powodu teatry często jeżdżą ze swoimi spektaklami, żeby ludzie z innych części kraju mogli je obejrzeć. A z racji, że my jesteśmy teatrem, który podąża za widzem, robimy to najczęściej!
Nasze przedstawienia można zobaczyć na deskach Małej Warszawy, jednakże od samego początku naszej teatralnej działalności staramy się, żeby cała Polska miała jak najłatwiejszy dostęp do oglądania naszych spektakli. Dlatego właśnie tak ważne dla nas jest granie na wyjazdach, w jak największej liczbie miejsc w Polsce i za granicą. Z naszymi sztukami występowaliśmy już w Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Bielsku-Białej i w wielu, wielu innych miejscowościach. Na początku nadchodzącego sezonu teatralnego również będziemy dużo jeździć. Już we wrześniu przedstawienie Inteligenci w reż. Wojciecha Malajkata pokażemy w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. W październiku zaprezentujemy arcyzabawną komedię Dobrze się kłamie w reż. Marcina Hycnara w Domu Technika NOT w Gdańsku oraz w Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie. Do tego oczywiście cały czas będziemy dostępni dla naszej stałej, warszawskiej publiczności. W SpektakLove wygoda i zadowolenie widzów zawsze było i zawsze będzie dla nas najważniejsze. Z tego powodu zawsze robimy wszystko, żeby nasz repertuar przyjeżdżał do widzów, a nie odwrotnie. W końcu jesteśmy teatrem, który podąża za widzem!

Gdzie zobaczycie nasze spektakle?
Śpieszymy z odpowiedzią!

04.09.2022 godzina 16:00 i 18:00 Spektakl "Inteligenci" w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

02.10.2022 godzina 16:00 i 18:30 Spektakl "Dobrze się kłamie" w w Domu Technika NOT

09.10.2022 godzina 16:00 i 18:30 Spektakl "Dobrze się kłamie" w Centrum Kultury Karolinka

10.11.2022 godzina 17:30 i 20:00 Spektakl "Dobrze się kłamie" w Bielskim Centrum Kultury

14.11.2022 godzina 18:00 i 20:00 Spektakl "Inteligenci" w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu

14.11.2022 godzina 18:00 i 20:00 Spektakl "Inteligenci" w Filharmonii w Łomży

Bilety do nabycia na naszej stronie!
Aktualności
To nie jest wstyd iść z mamą do teatru!
15.05.2024
Dzień Matki to wyjątkowy moment, aby celebrować więzi rodzinne i wspólnie tworzyć niezapomniane chwile. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wartościowe są relacje między bliskimi osobami? To właśnie w teatrze możemy podjąć tę refleksję i doświadczyć magicznej mocy sztuki w budowaniu więzi.
Anita Sokołowska – aktorka na scenie teatralnej i mistrzyni w „Tańcu z Gwiazdami”
22.04.2024
Anita Sokołowska to artystka wszechstronna, która nie tylko zachwyca swoim aktorskim talentem, ale również imponuje jako utalentowana tancerka. Widzowie telewizyjnego show "Tańca z Gwiazdami" dobrze znają ją jako jedną z par tanecznych, których występy otrzymują najwyższe noty. Wspólnie z partnerem, Janem Jeschke, tworzą niezapomniany duet na parkiecie.
Wesele w teatrze – kup bilet na komedię roku!
08.04.2024
Jeśli szukasz wyjątkowego spektaklu, który połączy w sobie doskonałe aktorstwo, wciągającą fabułę i niezapomniane emocje, to "Wstyd" w reżyserii Wojciecha Malajkata jest idealnym wyborem dla Ciebie!
Międzynarodowy Dzień Teatru to także święto Spektaklove
25.03.2024
27 marca obchodzimy wyjątkowe święto sztuki, które łączy nas wszystkich – to Międzynarodowy Dzień Teatru! Moment, gdy oddajemy hołd tej magicznej formie wyrazu, która inspiruje, porusza i jednoczy ludzi na całym świecie.
"Imię", czyli plejada gwiazd na scenie już przez 10 sezonów teatralnych!
13.03.2024
Ta sztuka świętuje swoje jubileuszowe dziesięciolecie i wciąż zachwyca publiczność swoją głębią i emocjonalnym ładunkiem. To historia pełna humoru, ale zmusza do refleksji.
Bartłomiej Topa na topie!
06.03.2024
Bartłomiej Topa to nie tylko znany z ekranu aktor, ale także mistrz swojego fachu na scenie teatralnej. Jego talent i wszechstronność sprawiają, że zawsze przyciąga uwagę widzów, niezależnie od tego, czy występuje w filmie czy na deskach teatru.
Piotr Polk i jego „żONa”
27.02.2024
Wyjątkowa okazja! Na scenie Spektaklove niezwykły aktor, który zdobył serca widzów swoim niepowtarzalnym urokiem! Chodzi oczywiście o samego Piotra Polka!
Dzień Kobiet w teatrze - świętuj ze Spektaklove!
21.02.2024
Dzień Kobiet to nie tylko czas hołdu dla kobiecych osiągnięć, ale także moment na celebrację sztuki i emocji, które oferuje teatr. Z tej okazji warto spędzić czas wyjątkowo, bo w teatrze czeka na Ciebie nasz bogaty repertuar spektakli pełnych humoru, emocji i refleksji.
Kilka powodów, by pokochać #Spektaklove!
14.02.2024
Spędź wyjątkowe chwile spędzone na teatralnej sali. Dołącz do Spektaklove i bądź częścią niezapomnianych wydarzeń. Odkryj kilka powodów, dla których warto wybrać się na spektakle z naszego repertuaru.
Nowy rok w teatrze pełen emocji!
19.12.2023
Rozpoczynając nowy rok, nie ma lepszego momentu na zaplanowanie swojej kulturalnej agendy. Nasze spektakle obfitują w niezapomniane przeżycia i emocje. Dlatego warto zastanowić się nad swoim kulturalnym kalendarzem już teraz!
Prezent mikołajkowy, czyli bilet do teatru
21.11.2023
Gdy nadchodzi magiczny czas Mikołajek, poszukiwanie wyjątkowych prezentów staje się priorytetem. Zamiast tradycyjnych upominków, warto rozważyć coś niezwykłego i emocjonującego – bilet do teatru. To nie tylko prezent, ale także niezapomniane przeżycie dla bliskiej osoby.
Krakowskie Teatry Świętują Sylwestra: 'Ludzie Inteligentni' i 'Dobrze się kłamie' Zakończą Rok z Humorem!
08.11.2023
Kraków, zimowa stolica polskiej kultury, zaprasza na teatralną ucztę w Sylwestra 2023 roku. Dwa spektakle, które zawładnęły sercami widzów w całej Polsce, "Ludzie Inteligentni" i "Dobrze się kłamie", zagoszczą na scenach dwóch prestiżowych miejsc: Teatru im. Juliusza Słowackiego oraz ICE Kraków Congress Centre
czytaj więcej