Aktualności

Spektakl „Imię” wyrusza w trasę! 8 sezon na deskach teatrów w całej Polsce!Za nami już osiem lat od chwili, gdy spektakl "Imię" po raz pierwszy został zaprezentowany w Teatrze Dramatycznym na Woli im. Tadeusza Łomnickiego w Warszawie.

W ciągu ostatnich lat sztuka zdobyła serca publiczności dzięki doskonale napisanym dialogom i wyrazistym postaciom. Z niesamowitą gracją przedstawia historię, w której błaha sprawa - wybór imienia dla dziecka - prowadzi do serii komediowych zawirowań. Pomimo lekkiego i humorystycznego tonu spektakl daje do myślenia, uświadamiając widzom, czego w życiu im brakuje i za czym tęsknią. To niezwykle dowcipna opowieść o miłości, przyjaźni, zazdrości i niepewności. 

Warto planować z wyprzedzeniem!
Zaczyna się miło i przyjemnie… Wspólna kolacja staje się przyczyną do refleksji nad niezrealizowanymi marzeniami i szansami. W rolach głównych m.in. Małgorzata Foremniak, Szymon Bobrowski i Wojciech Malajkat. Czy zatem cokolwiek może zepsuć takie urocze spotkanie? Sprawdźcie nasz repertuar!
www.spektaklove.pl

Spektaklove x „Imię” Gdzie w nowym sezonie teatralnym będzie można zobaczyć „Imię”? Dla tych, którzy nie mieli okazji zobaczyć "Imienia" na żywo lub chcą ponownie doświadczyć magii tego spektaklu, mamy zapowiedź trasy! Sztuka zawita w następujących lokalizacjach:

-Aula Państwowej Szkoły Wyższej - Biała Podlaska
-Pałac Młodzieży - Katowice
-CKiS Dom Kultury Oskard - Konin
-Kino Kijów - Kraków
-Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego - Łomża
-Teatr im. Stefana Jaracza - Łódź
-Sala Teatralna MOK - Piotrków Trybunalski
-Aula Artis - Collegium Da Vinci - Poznań
-Kino Teatr Apollo - Poznań
-Teatr Ziemi Rybnickiej - Rybnik
-Scena Relax - Warszawa
-Sala Koncertowa Radia Wrocław - Wrocław
-Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego - Zielona Góra
Aktualności
Wesele w teatrze – kup bilet na komedię roku!
08.04.2024
Jeśli szukasz wyjątkowego spektaklu, który połączy w sobie doskonałe aktorstwo, wciągającą fabułę i niezapomniane emocje, to "Wstyd" w reżyserii Wojciecha Malajkata jest idealnym wyborem dla Ciebie!
Międzynarodowy Dzień Teatru to także święto Spektaklove
25.03.2024
27 marca obchodzimy wyjątkowe święto sztuki, które łączy nas wszystkich – to Międzynarodowy Dzień Teatru! Moment, gdy oddajemy hołd tej magicznej formie wyrazu, która inspiruje, porusza i jednoczy ludzi na całym świecie.
"Imię", czyli plejada gwiazd na scenie już przez 10 sezonów teatralnych!
13.03.2024
Ta sztuka świętuje swoje jubileuszowe dziesięciolecie i wciąż zachwyca publiczność swoją głębią i emocjonalnym ładunkiem. To historia pełna humoru, ale zmusza do refleksji.
Bartłomiej Topa na topie!
06.03.2024
Bartłomiej Topa to nie tylko znany z ekranu aktor, ale także mistrz swojego fachu na scenie teatralnej. Jego talent i wszechstronność sprawiają, że zawsze przyciąga uwagę widzów, niezależnie od tego, czy występuje w filmie czy na deskach teatru.
Piotr Polk i jego „żONa”
27.02.2024
Wyjątkowa okazja! Na scenie Spektaklove niezwykły aktor, który zdobył serca widzów swoim niepowtarzalnym urokiem! Chodzi oczywiście o samego Piotra Polka!
Dzień Kobiet w teatrze - świętuj ze Spektaklove!
21.02.2024
Dzień Kobiet to nie tylko czas hołdu dla kobiecych osiągnięć, ale także moment na celebrację sztuki i emocji, które oferuje teatr. Z tej okazji warto spędzić czas wyjątkowo, bo w teatrze czeka na Ciebie nasz bogaty repertuar spektakli pełnych humoru, emocji i refleksji.
Kilka powodów, by pokochać #Spektaklove!
14.02.2024
Spędź wyjątkowe chwile spędzone na teatralnej sali. Dołącz do Spektaklove i bądź częścią niezapomnianych wydarzeń. Odkryj kilka powodów, dla których warto wybrać się na spektakle z naszego repertuaru.
Nowy rok w teatrze pełen emocji!
19.12.2023
Rozpoczynając nowy rok, nie ma lepszego momentu na zaplanowanie swojej kulturalnej agendy. Nasze spektakle obfitują w niezapomniane przeżycia i emocje. Dlatego warto zastanowić się nad swoim kulturalnym kalendarzem już teraz!
Prezent mikołajkowy, czyli bilet do teatru
21.11.2023
Gdy nadchodzi magiczny czas Mikołajek, poszukiwanie wyjątkowych prezentów staje się priorytetem. Zamiast tradycyjnych upominków, warto rozważyć coś niezwykłego i emocjonującego – bilet do teatru. To nie tylko prezent, ale także niezapomniane przeżycie dla bliskiej osoby.
Krakowskie Teatry Świętują Sylwestra: 'Ludzie Inteligentni' i 'Dobrze się kłamie' Zakończą Rok z Humorem!
08.11.2023
Kraków, zimowa stolica polskiej kultury, zaprasza na teatralną ucztę w Sylwestra 2023 roku. Dwa spektakle, które zawładnęły sercami widzów w całej Polsce, "Ludzie Inteligentni" i "Dobrze się kłamie", zagoszczą na scenach dwóch prestiżowych miejsc: Teatru im. Juliusza Słowackiego oraz ICE Kraków Congress Centre

Jesień w teatrze, czyli sezon pełen emocji i śmiechu

07.11.2023
Jesień to czas, gdy teatry na całym świecie otwierają swoje drzwi dla miłośników sztuki. Sezon teatralny o tej porze roku obfituje w spektakle, które przyciągają zarówno stałych bywalców, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z teatrem.
Którym partnerem jesteś? Thomas, David czy Alexandre?
27.10.2023
Spektakl doskonale wyreżyserowany przez Olafa Lubaszenkę Bliscy przyjaciele, kumple i przyjaciółki prowadzą rozmowy na temat swoich sercowych rozterek, wątpliwości i podjętych, często pochopnych, decyzji. Omawiane są także kwestie zdrad, prób niewierności i podejrzeń o zdradę
czytaj więcej