Aktualności

Ludzie Inteligentni, czyli fenomen teatralny, który bawi i zastanawia!

Zobacz na żywo swoich ulubionych aktorów, znanych ze szklanego ekranu. Nawet w erze dominacji technologii i ekranów smartfonów, magia teatru wciąż fascynuje i przyciąga. Jednym z przedstawień, które potwierdzają tę regułę, jest sztuka "Ludzie Inteligentni". Chociaż miała swoją premierę 5 kwietnia 2017 roku, wciąż pozostaje jedną z najczęściej oglądanych sztuk teatralnych.

Emocje i humor na scenie
"Nie ma nudnych związków, są tylko mało kreatywni partnerzy," głosi dewiza tego przedstawienia. W "Ludziach Inteligentnych" Fayeta śledzimy historię Davida i Chloe parę, której relacja, po 15 latach, nagle przestaje być kolorowa. Jak w kalejdoskopie, ich życie rozpada się na różnobarwne fragmenty, prowadząc do decyzji o rozstaniu. W otoczeniu przyjaciół - Giny, Mariny, Alexandre'a i Thomasa - obserwujemy dynamiczny rozwój fabuły. Co jest przyczyną rozpadu związku? Czy któryś z partnerów zdradzał? Te i wiele innych pytań powraca jak bumerang w rozmowach ich znajomych, prowadząc do szeregu komicznych nieporozumień, manipulacji i absurdalnych sytuacji.

Perfekcyjna gra
"Ludzie Inteligentni" to nie tylko doskonały tekst, reżyseria i scenografia, ale przede wszystkim ludzie - aktorzy, którzy tchną w postaci życie i emocje. Jeżeli chcesz przeżyć teatralne doznania na najwyższym poziomie, z pewnością musisz zobaczyć ten spektakl w akcji!

Spektaklove x gwarancja śmiechu
Zabawa, humor, radość i łzy ze śmiechu gwarantowane! To przedstawienie warto zobaczyć, koniecznie!W tej intrygującej opowieści o miłosnym szaleństwie bohaterowie zaplątani są w gmatwaninę emocji, które sprawiają, że tracą orientację w tym, co jest rzeczywistością, a co jedynie ich wyobraźnią. Już od pierwszych chwil przedstawienia widzowie zostają porwani na wyżyny teatralnego komizmu. Aktorzy w pozornie zwyczajnych sytuacjach dialogują ze sobą, a jednak ich występ wywołuje niekontrolowany śmiech, że trudno zatrzymać łzy radości.
Aktualności
Szymon Bobrowski na szklanym ekranie i w teatrze
03.07.2024
Rolą w kultowej już "Magdzie M." rozkochał w sobie tysiące Polek. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął w łódzkiej „filmówce”, a pierwsze kroki na scenie stawiał u boku takich gwiazd jak Anna Dymna i Andrzej Seweryn.
To nie jest wstyd iść z mamą do teatru!
15.05.2024
Dzień Matki to wyjątkowy moment, aby celebrować więzi rodzinne i wspólnie tworzyć niezapomniane chwile. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wartościowe są relacje między bliskimi osobami? To właśnie w teatrze możemy podjąć tę refleksję i doświadczyć magicznej mocy sztuki w budowaniu więzi.
Anita Sokołowska – aktorka na scenie teatralnej i mistrzyni w „Tańcu z Gwiazdami”
22.04.2024
Anita Sokołowska to artystka wszechstronna, która nie tylko zachwyca swoim aktorskim talentem, ale również imponuje jako utalentowana tancerka. Widzowie telewizyjnego show "Tańca z Gwiazdami" dobrze znają ją jako jedną z par tanecznych, których występy otrzymują najwyższe noty. Wspólnie z partnerem, Janem Jeschke, tworzą niezapomniany duet na parkiecie.
Wesele w teatrze – kup bilet na komedię roku!
08.04.2024
Jeśli szukasz wyjątkowego spektaklu, który połączy w sobie doskonałe aktorstwo, wciągającą fabułę i niezapomniane emocje, to "Wstyd" w reżyserii Wojciecha Malajkata jest idealnym wyborem dla Ciebie!
Międzynarodowy Dzień Teatru to także święto Spektaklove
25.03.2024
27 marca obchodzimy wyjątkowe święto sztuki, które łączy nas wszystkich – to Międzynarodowy Dzień Teatru! Moment, gdy oddajemy hołd tej magicznej formie wyrazu, która inspiruje, porusza i jednoczy ludzi na całym świecie.
"Imię", czyli plejada gwiazd na scenie już przez 10 sezonów teatralnych!
13.03.2024
Ta sztuka świętuje swoje jubileuszowe dziesięciolecie i wciąż zachwyca publiczność swoją głębią i emocjonalnym ładunkiem. To historia pełna humoru, ale zmusza do refleksji.
Bartłomiej Topa na topie!
06.03.2024
Bartłomiej Topa to nie tylko znany z ekranu aktor, ale także mistrz swojego fachu na scenie teatralnej. Jego talent i wszechstronność sprawiają, że zawsze przyciąga uwagę widzów, niezależnie od tego, czy występuje w filmie czy na deskach teatru.
Piotr Polk i jego „żONa”
27.02.2024
Wyjątkowa okazja! Na scenie Spektaklove niezwykły aktor, który zdobył serca widzów swoim niepowtarzalnym urokiem! Chodzi oczywiście o samego Piotra Polka!
Dzień Kobiet w teatrze - świętuj ze Spektaklove!
21.02.2024
Dzień Kobiet to nie tylko czas hołdu dla kobiecych osiągnięć, ale także moment na celebrację sztuki i emocji, które oferuje teatr. Z tej okazji warto spędzić czas wyjątkowo, bo w teatrze czeka na Ciebie nasz bogaty repertuar spektakli pełnych humoru, emocji i refleksji.
Kilka powodów, by pokochać #Spektaklove!
14.02.2024
Spędź wyjątkowe chwile spędzone na teatralnej sali. Dołącz do Spektaklove i bądź częścią niezapomnianych wydarzeń. Odkryj kilka powodów, dla których warto wybrać się na spektakle z naszego repertuaru.
Nowy rok w teatrze pełen emocji!
19.12.2023
Rozpoczynając nowy rok, nie ma lepszego momentu na zaplanowanie swojej kulturalnej agendy. Nasze spektakle obfitują w niezapomniane przeżycia i emocje. Dlatego warto zastanowić się nad swoim kulturalnym kalendarzem już teraz!
Prezent mikołajkowy, czyli bilet do teatru
21.11.2023
Gdy nadchodzi magiczny czas Mikołajek, poszukiwanie wyjątkowych prezentów staje się priorytetem. Zamiast tradycyjnych upominków, warto rozważyć coś niezwykłego i emocjonującego – bilet do teatru. To nie tylko prezent, ale także niezapomniane przeżycie dla bliskiej osoby.
czytaj więcej