Aktualności

"Dobrze się kłamie" - prawda czy wyzwanie na deskach teatru?


Prawda czy wyzwanie? Jak często w życiu kierujesz się prawdą, a jak często... omijasz ją szerokim łukiem? Teatralna adaptacja kinowego hitu "Dobrze się kłamie" to prawdziwa uczta dla miłośników skomplikowanych relacji i humoru na najwyższym poziomie.
 
Prawda ukryta w telefonie.

Kiedy przyjaciele postanawiają podzielić się zawartością swojego telefonu, to zwykły wieczór zamienia się w emocjonalny rollercoaster. SMS-y, powiadomienia z mediów społecznościowych i inne "niespodzianki" z telefonów bohaterów doprowadzają do eksplozji uczuć i niespodziewanych zwrotów akcji. Kto kłamie? Kto ma coś do ukrycia? I kto jest na tyle odważny, by stawić czoła prawdzie?
 
Gwiazdy na scenie

Ten spektakl wyróżnia nie tylko genialny scenariusz, ale przede wszystkim gwiazdorska obsada. Olga Bołądź, Magdalena Lamparska i Karolina Michalik błyszczą na scenie. Ich grę dopełniają wybitni aktorzy, jak m.in. Przemysław Sadowski, Bartłomiej Topa czy Piotr Grabowski, którego zresztą podziwiać można w podwójnej roli.
 
Aktorzy zapraszają widownię do wnętrza swoich postaci, dostarczając mnóstwo rozrywki. Co więcej, dostrzec można, że czerpią przyjemność z grania razem – to zdecydowanie pasja do wykonywanego zawodu, która w tym konkretnym momencie jest wyjątkowo namacalna. To uczucie jest wyczuwalne dla widza i jednocześnie stanowi źródło zachwytu.
 
Zapraszamy zatem wszystkich, którzy chcą zasmakować teatralnych emocji, zaskoczeń i humoru w najlepszym wydaniu. "Dobrze się kłamie" to spektakl, którego nie można przegapić! Sztuka nie jest tylko pustą komedią, po której nic nie zostanie, kiedy już śmiech opadnie. To opowieść o szczerości i relacjach międzyludzkich - połączenie świetnego humoru z głęboką mądrością sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. I na pewno jeszcze więcej! 
 
Ale co na to widzowie?

Szybkie spojrzenie na opinie po spektaklach mówi wszystko:
 
”Jestem zachwycona spektaklem. Świetny scenariusz, aktorstwo na najwyższym poziomie. Ogrom śmiechu - polecam. Drugi raz chętnie bym się wybrała :)." - Kasia z Wejherowa, która była świadkiem przedstawienia w Wejherowskim Centrum Kultury 23.08.2023.
 
Nie jest jedyna w swoim zachwycie. Barbara, która oglądała spektakl w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie dodaje:
"Świetne przedstawienie, wspaniała obsada! Spektakl zabawny, ale też momentami wprowadzający w zadumę i refleksję."
 
Jeżeli wciąż nie jesteś przekonany, to opinia Małgorzaty z Łodzi powinna rozwiać Twoje wątpliwości:
"Genialne przedstawienie! Tak dobrego składu aktorskiego w jednej sztuce dawno nie widziałam. Sztuka dopracowana w szczegółach. Super się bawiliśmy i odprężyliśmy. Trudno będzie znaleźć kolejną sztukę na tak fajnym poziomie. Teatr Wielki w Łodzi wypełniony po brzegi. Sukces! Brawo! Polecam serdecznie!"
 
Trzeba się spieszyć, żeby kupić bilety, bo chętnych do obejrzenia „Dobrze się kłamie” tylko przybywa.   Nie czekaj więc i dołącz do grona zachwyconych widzów! "Dobrze się kłamie" to spektakl, którego nie można przegapić!
 
Przyjdźcie i wskażcie nam, gdzie mamy podążać!  #Spektaklove
Aktualności
„Wstyd” czyli filmowi „Teściowie” na deskach teatru czas na premierę Teatru Spektaklove!
15.09.2023
Premiera teatralnej sztuki Marka Modzelewskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata już 9 października. „Wstyd” jest doskonałym przykładem jak teatr może być źródłem inspiracji dla filmowej sztuki. Na ekrany kin wchodzi kontynuacja losów głównych bohaterów, a Teatr Spektaklove zaprasza na nową wersję komedii weselnej.
Marcin Hycnar w pełnej aktywności na polskiej scenie teatralnej
13.09.2023
Marcin Hycnar, uznawany za jednego z najbardziej wszechstronnych aktorów w Polsce, nie daje odetchnąć swoim fanom. Jego obecność w spektaklach teatru Spektaklove takich jak „Dobrze się kłamie” czy „Imię” przyciąga tłumy.
"Dobrze się kłamie" - prawda czy wyzwanie na deskach teatru?
12.09.2023

Prawda czy wyzwanie? Jak często w życiu kierujesz się prawdą, a jak często... omijasz ją szerokim łukiem? Teatralna adaptacja kinowego hitu "Dobrze się kłamie" to prawdziwa uczta dla miłośników skomplikowanych relacji i humoru na najwyższym poziomie.
Ludzie Inteligentni, czyli fenomen teatralny, który bawi i zastanawia!
02.09.2023
Zobacz na żywo swoich ulubionych aktorów, znanych ze szklanego ekranu. Nawet w erze dominacji technologii i ekranów smartfonów, magia teatru wciąż fascynuje i przyciąga.
Spektakl „Imię” wyrusza w trasę! 8 sezon na deskach teatrów w całej Polsce!
01.09.2023
Za nami już osiem lat od chwili, gdy spektakl "Imię" po raz pierwszy został zaprezentowany w Teatrze Dramatycznym na Woli im. Tadeusza Łomnickiego w Warszawie.
Próby „Wstydu” trwają!
24.07.2023
Czy jesteś gotowy na spektakl osadzony w klimacie weselnej imprezy i zmierzyć się z rodzinnymi tajemnicami? Premiera sztuki Marka Modzelewskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata już jesienią. Uwaga, to nie jest zwykła komedia!
Zapraszamy do stołu na deskach teatru!
02.06.2023
Masz apetytu na sztukę? "Dobrze się kłamie" w reżyserii Marcina Hycnara jest komediowym dramatem, który zręcznie łączy motyw kłamstwa z atmosferą spotkania przy stole i kolacji.
Zabierz mamę do teatru! Poznaj nasze propozycje!
17.05.2023
Zbliża się Dzień Matki, idealna okazja, aby zabrać swoją mamę do teatru i spędzić razem niezapomniane chwile. W końcu teatr oferuje wyjątkowe doświadczenie artystyczne, które może być inspirujące, emocjonujące i przynoszące wiele radości.
Hity teatralne na kulturalnej mapie Polski. To trzeba znać!
26.04.2023
Publiczność docenia sztuki teatralne, które nie tylko bawią, ale wzruszą i zapamiętają na długo, a ponadto zmuszą do myślenia i wywołają emocje.
Spektaklove, czyli tytuły z motywem tolerancji!
17.04.2023
Motyw tolerancji to często poruszany temat w teatrze. Jeden z ważniejszych motywów, gdyż problemy nietolerancji, dyskryminacji czy nienawiści wobec różnych grup społecznych towarzyszą nam na co dzień.
Wesołych Świąt!
06.04.2023
Z okazji zbliżającej się Wielkanocy życzymy Wam wiele radości, spokoju oraz radosnego wiosennego nastroju. Niech ten czas będzie dla Was okazją do odpoczynku, refleksji i spędzenia miłych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Dziękujemy także za Wasze wsparcie i zaangażowanie w życie teatralne. Mamy nadzieję, że już niedługo ponownie będziemy mogli spotkać się z Wami na żywo i razem cieszyć się sztuką.
„żONa” w reżyserii Adama Sajnuka na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych
03.04.2023
„żONa” w reżyserii Adama Sajnuka na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych Sztuka Jade-Rose Parker, którą pokochała francuska publiczność, ale docenili także polscy widzowie wraz z recenzentami, już 11 maja w Kaliszu podczas 63. edycji jednego z najstarszych festiwali teatralnych.
czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszym repertuarem,
nowościami i ofertami specjalnymi!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera spektaklove oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).